Bu adamlar nasıl yetkili?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Çaylaklar diye aktif olmayacakları anlamına gelmiyor. Bu insanları forumu temsil ediyor. Hadi biri izinli diyelim diğerleri? hiç mi denetlenmiyor? Grafik ekibinin dağıldığının farkındayız, bu adamlar mı düzeltecek?

Bu arkadaşların yerinde olmayı isteyen bir sürü insan var.

istediğiniz gibi algılayın kimse kimsenin hakkını yiyemez. Hiç birini tanımıyorum herhangi bir düşmanlığımda yok..

XWg2LI.png

UGDpLe.png

R5UFj2.png

UxdlLz.png

CtBKd6.png

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
10
C/C++ Dev.
Çaylakları geç, moderatörler özelden tehdit mesajı atıyorlar. Mesajı silmez isem uyarı vereceğini söylüyorlar.

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
459
'
Gençler üslub Ve konu tarzınız çok yanlış ceza alabilirsiniz saygılı olun UDY
Kutlu Geceler olsun

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Kankam bu kişiler senin gibi normal bir insan ve tahmin edersin ki özel hayatı olan işi gücü olan insanlar.Burada yaptıkları görevden ücret almıyorlar tamamen gönüllüler.Yönetim bunun üzerine "akTiF olMayanI AtAcaZ AyıK OluN" derse bak net söylüyorum 1 hafta içerisinde konuları çöpe kaldıracak moderatör bulamazsın.

Son düzenleme:

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,755
1,546
Yönetim içi durumlar yalnızca bizi ilgilendirir, yöneticilerin sorumluluğuda bizdedir. Bu ve benzeri üyeleri ilgilendirmeyen konularda kaygılanmanıza gerek yok.

Çaylakları geç, moderatörler özelden tehdit mesajı atıyorlar. Mesajı silmez isem uyarı vereceğini söylüyorlar.

Bu ithamı kanıtlarsanız sevinirim. Moderatör size "Şu mesajınız kurallara uygun değil, kaldırmazsanız ceza alacaksınız" dediyse bunda bir beis yok. Görevini icra ediyordur, aksi bir durum varsa özel mesaj atabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.