Bu bilgisayardan olur mu?

ueb

Yeni üye
17 Ara 2022
26
9
Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Python ve C# gibi dilleri kullanmayı öğrenmek istiyorum, aynı zamanda da ufak çaplı oyunları oynamamı sağlar diye düşünüyorum. Bu konularda bilgim az olduğu için sizlere sormak istedim. Sizce uygun mudur? Eğer değilse alternatif olarak öneriniz nedir?

execnone

Katılımcı Üye
19 Tem 2022
352
172
Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Python ve C# gibi dilleri kullanmayı öğrenmek istiyorum, aynı zamanda da ufak çaplı oyunları oynamamı sağlar diye düşünüyorum. Bu konularda bilgim az olduğu için sizlere sormak istedim. Sizce uygun mudur? Eğer değilse alternatif olarak öneriniz nedir?
Hocam 8 gb ram düşük kalır. Özellikle sanal makinelerle uğraşıyorsanız sonradan pişman olursunuz. Size başka pc öneremem ancak dediğim gibi fazladan ram ekleyebilirseniz alın.

• Beğen
Tepkiler: ueb

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,719
Sadece yazdıklarını kullanacaksan yeter ama ram 16gb olsa daha iyi olur.
Şu bilgisayara bakabilirsin;

• Beğen

ueb

Yeni üye
17 Ara 2022
26
9
Hocam 8 gb ram düşük kalır. Özellikle sanal makinelerle uğraşıyorsanız sonradan pişman olursunuz. Size başka pc öneremem ancak dediğim gibi fazladan ram ekleyebilirseniz alın.
Anladım teşekkür ederim düşüncen için

Sadece yazdıklarını kullanacaksan yeter ama ram 16gb olsa daha iyi olur.
Şu bilgisayara bakabilirsin;
Hocam kullanıyor musun? Herhangi bir sıkıntıyla karşılaştın mı? Teşekkür ederim düşüncen için bu arada

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Merhaba,

İşinizi görür. Arkadaşların dediği gibi,
RAM 16 GB olursa daha da iyi olur ama bu da yeterlidir. Oyun da oynayabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

İyi Forumlar...

• Beğen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.