Bu ekran kartını alayım mı ?

Muhammed1999

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,070
12
9999999
Şimdilik bunu almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım ?
şu an onboard 2gb ekran kartım var zaden radeon r7, ama bozuk galiba oyunlarda sıkıntı çıkarıyor. Bu ekran kartını idare etmek için almalı mıyım sizce
Ayrıca power im 300 watt

2 Eyl 2021
61
8
23
şu an onboard 2gb ekran kartım var zaden radeon r7, ama bozuk galiba oyunlarda sıkıntı çıkarıyor. Bu ekran kartını idare etmek için almalı mıyım sizce
Ayrıca power im 300 watt
Bütçenizi söylerseniz size daha iyi yardımcı olabilirim

Arslan'

BM DİREKTÖRÜ
7 Nis 2020
2,267
3,449
Merhaba iyi akşamlar, bu ekran kartı gündelik kullanım için oldukça yeterli, ikinci el daha temiz bir model bak diyecektim ama, ileride cihaz sıkıntı çıkartabilir. Bu kart hem seni idare eder hemde düşük ayarlarda çoğu oyunu açabilir.

Thinx

Yeni üye
5 Ara 2020
38
8
Ayrıca power im 300 watt
2. el temiz daha güzel birşeyler bulabilirsin ancak bu ekran kartını ne için kullanacaksın, oyun mu oynayacaksın, yayın mı açacaksın yoksa okul vs. içinmi

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,983
1,078
Kayseri
Merhabalar,

uzun vadede bu kart ile düşük ayarda birçok oyunu açabillirsin. Ama bir daha bütçen var'sa daha iyisini almanı önerebillirim.

İyi günler dilerim

Arslan'

BM DİREKTÖRÜ
7 Nis 2020
2,267
3,449
amd a8 7600 3.1 işlemcim var ve 16 gb ram. Bu ekran kartıyla kaç fps alabilirim tahmini ?
Kaç fps alırım kavramı çok geniş, fps seçtiğiniz grafik ayarına ve donanımıza göre değişiklik gösterir bunun cevabını bilemeyiz. Önceden yazdığım gibi bu ekran kartı ortda ve düşük grafik ayarlarında oyun oynatacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.