Bu kodu karşındakine yazdır MSN'i bidaha açamasın...

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,813
41
Hiçbekistan..
Evet arkadaşLar.. Vereceğim kodu sakın oluyomu diye kendi üzerinizde denemeyin sorumluluk kabul etmem.. Valla bakın kesin diyorum denedim oluyor, merak edip denemeyin hee.. :D

ÖncelikLe kodu veriyorum.. Kodumuz işte bu:

'' Darwinin teori gerçek, Bush apes '' (TırnakLar yok)

Şimdi diceksiniz ki tamam kardeş herşey güzel de bu kodu nereye yazdırıcaz..

ArkadaşLar kodumuzu kişisel iletiye yazdırıyoruz ve arkadaş yazar yazmaz MSN'den düşüyo sizde o zaman anlıyosunuz ki bu güzel kardeşiniz burda boşa konuşmuyor:D

Şimdi bazı arkadaşLarda derki hangi enayi yazarki bu kodu kişisel iletisine kardeşim?

Evet doğru söylüyo arkadaş.. Ama onunda çaresi var yaw;) Siz yeter ki RepLerden haber verin:D

Kodumuzu "Bush'u protesto ediyoruz herkes yazıyo" diyerek kandırabilirsiniz.. :D

E şimdi bide bu kodu yazan inatçı abilerim vardır.. Hadi nasıl açıcağınızıda söyliyim barede tam olsun :D

Bu kodu kişisel iletinize yazdıysanız eğer MSN'nize girerken size 80004005 kodlu bir hata verecektir..

Bu hata penceresinde yardım diye güzel bi buton vardır:D Ona tıklıyoruz.. Açılan yakışıklı pencerede ara kısmına hata kodunu yazıyoruz.. (Yukarıda verdiğim numaraları:D)

Size bi kaç ıvır zıvır yaptırır sonra açabilirsiniz.. :D

Hadi size kolay gelsin..

YorumLarınızı ve RepLerinizi esirgemeyin bu kâfi;)

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,813
41
Hiçbekistan..
SaoLun beyLer yorumLarınız için.. Evet böyle başka kodlarda var ama bu hiç verilmemişti.. Üstelik yazdırmasıda çok kolay.. ;) Artık repLeri unutmassınız.. :)

Trkrts

Yeni üye
20 Tem 2007
32
0
hoca bnda kare cikio ya neden ole?

ama yinede calisiyor zanndersem eleman dustu cunku.... :DDD

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.