Bu Makaleyi Okuyanın E-maili Hacklenmez.

TaegeanT

Katılımcı Üye
2 Ağu 2007
540
21
GaZiAyInTaP
:drunk

Hotmaile kayıt olduğunuzda sizden başka bir e-mail adresi istiyor buraya e-mail adresinizi yazıyorsunuz. Benim tavsiyem mynet olsun buraya yazacağınız. O adresin şifresi kesinlikle hotmailin şifresi ile aynı olmasın bu çok önemli. Konuya dönelim siz yedek maili girdiniz ve kayıt oldunuz. Dediğim yöntem ile kewin mitnick bile hackleyemez sizi Şimdi hotmailinizi aldınız ve http://accountservices.msn.combu adrese gidin.orda şifremi unuttun diyin. Karşınıza iki seçenekli bir sayfa çıkıcak. Bu seçeneklerden biri gizli soru tahmin diğer diğer e-posta adresi biz burda diğer e-posta adresini seçiyoruz. Şimdi mail sıfırlama url si adresimize gitti. Gide adresimize giriyoruz ve o mesajı taslaklar bölümüne kayıt ediyoruz. Mesajın silinmemesi gerekir. şimdi kendi hotmail hesabınnızın şifresini filan değiştirin. Hatta diğer e-posta adresinide değiştirin yani alamıcak konuma getirin. Ve gidin sakladığınız maildeki url ye bir tık atın adresinizi geri aldınız...

:drunk

KARABELA_HACKER

Yeni üye
4 Ağu 2007
3
0
kahpe ben hacklerim p.ç ananı alıp sikmek isitiom sole ona . çok pis azdırıo anannnnn. offf. gote bak. ne kaygan . yeah baby. yeah baby . annan bunu der ah ah aha aha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Deokiton

Katılımcı Üye
2 Tem 2009
901
0
MANİSA
litfen küfr etmeyelim :::: eski arşivlere bi bakiym dedim şu küfürbazlar olayın syyunu çıkarmışlar ::..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.