Bu Tarz Programlara Dikkat Ediniz

AKRES

Üye
22 Kas 2019
71
12
Teknoloji
Merhaba THT Ailesi

Bu konuyu paylaşma amacım bu aralar ülkemizde bu tarz programlara yoğun ilgi var.
Bilenlere anlatmıyorum bilmeyenlere anlatmak amacım ve yazım hatalarım için özür dilerim
Daha çok uzatmadan konuya girelim :

Getcontact , Truecaller vb.
Bu tarz programlar size nasıl etketlediğini veya numara kime ait olduğunu doğru gösterir ancak bu programları kurarken izinleride oto aktifleştiriyoruz ve bizim rehberenizdeki kişiler kütüphanesine ekler bu bilgilerde herkese açık bir şekilde paylaşır .

İnstagram Gizli Profil Açık Etme Programları
Bu programın yukardakiyle aynı taktikle çalışır sadece burda sizin takip ettiğiniz gizli profilleri ve hesabınız gizli ise resimlerini ve program yüklü olduğu sürece storyleride kaydeder aynı şekilde kütüphanesinde bilgiller herekese açık şekilde paylaşırlar

Son olarak bu tarz programlar size yok profilinize kim baktı veya kim nasıl etiketledi gibi avantajlar sunsada arkada gizli gizli bilgilerinizi araklarlar.

Yinede bu programları kulanacaksınız verdiğiniz izinlere dikkat ediniz instagramda ise fake hesaptan deneyiniz

Bu programları TAVSİYE ETMİYORUM DİKKAT EDİNİZ !!!

unknown1923

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
339
57
Türkiye
Eline ve emeğine sağlık .
Maalesef bizim insanımız bu uygulamalara kanmakta.
Gerçekten bu uygulamalara kanan bir sürü arkadaşım var ama bilmiyorlar ki bu uygulamalar ne amaçla piyasaya sürülüyor gidiyorlar tarihi,saati yazıyorlar diyorla ki bu uygulamayı indiriyorum herhan gibi bir bilgimin sızdırılması durumunda hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum uygulama sahibinin sorumluluğunda vb... Ama adam izin isterken senden erişim izni adında sorumluluk kabul etmeden istiyor :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Merhaba THT Ailesi

Bu konuyu paylaşma amacım bu aralar ülkemizde bu tarz programlara yoğun ilgi var.
Bilenlere anlatmıyorum bilmeyenlere anlatmak amacım ve yazım hatalarım için özür dilerim
Daha çok uzatmadan konuya girelim :

Getcontact , Truecaller vb.
Bu tarz programlar size nasıl etketlediğini veya numara kime ait olduğunu doğru gösterir ancak bu programları kurarken izinleride oto aktifleştiriyoruz ve bizim rehberenizdeki kişiler kütüphanesine ekler bu bilgilerde herkese açık bir şekilde paylaşır .

İnstagram Gizli Profil Açık Etme Programları
Bu programın yukardakiyle aynı taktikle çalışır sadece burda sizin takip ettiğiniz gizli profilleri ve hesabınız gizli ise resimlerini ve program yüklü olduğu sürece storyleride kaydeder aynı şekilde kütüphanesinde bilgiller herekese açık şekilde paylaşırlar

Son olarak bu tarz programlar size yok profilinize kim baktı veya kim nasıl etiketledi gibi avantajlar sunsada arkada gizli gizli bilgilerinizi araklarlar.

Yinede bu programları kulanacaksınız verdiğiniz izinlere dikkat ediniz instagramda ise fake hesaptan deneyiniz

Bu programları TAVSİYE ETMİYORUM DİKKAT EDİNİZ !!!
Eline sağlık, güzel konu 👏

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.