Bugcrownd yasaları

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Arkadaşlar bugcrowndaki yerler demişki örneğin benim cihazlarımda açık ariyabilirsin fakat sitemde yapmana izin vermiyorum ve ya benim sitemde açık arayabilirsin fakat cihazlarımda izin vermiyorum gibi açık aranacak sitenin linklerini vb leri bırakmışlar oradan açık ariyabiliyoruz. Benim merak ettiğim konu bu tarz yerlerde istediğimiz program ile açık arayabiliyormuyuz? Sisteme zarar vermeden istediğimiz program ile açık arayabiliyormuyuz? Bunu merak ediyorum. Herkese iyi forumlar. Bol hackler. :)

t00r

Üye
20 Şub 2021
83
33
Programların açıklama kısımlarında otomatik araç kullanabilirsiniz/yasaktır tarzı açıklamalar yapılıyor fakat zaten şirketler bu programların lisanslı versiyonlarını kullanıyorlar.

12 Mar 2021
111
32
Arkadaşlar bugcrowndaki yerler demişki örneğin benim cihazlarımda açık ariyabilirsin fakat sitemde yapmana izin vermiyorum ve ya benim sitemde açık arayabilirsin fakat cihazlarımda izin vermiyorum gibi açık aranacak sitenin linklerini vb leri bırakmışlar oradan açık ariyabiliyoruz. Benim merak ettiğim konu bu tarz yerlerde istediğimiz program ile açık arayabiliyormuyuz? Sisteme zarar vermeden istediğimiz program ile açık arayabiliyormuyuz? Bunu merak ediyorum. Herkese iyi forumlar. Bol hackler. :)
Bende bug bountyla biraz uğraşıyorum öyle program bidefa görmüştüm sanrım vardı

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,961
1,057
Kayseri
Merhabalar,

eğer oradaki program kuralları dışına çıkarsanız suç işlemis olursunuz. Eğer kişiler sadece web'te aramanızı istiyorsa sadece web üzerinden arıyabillirsiniz.

İyi günler dilerim.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Merhabalar,

eğer oradaki program kuralları dışına çıkarsanız suç işlemis olursunuz. Eğer kişiler sadece web'te aramanızı istiyorsa sadece web üzerinden arıyabillirsiniz.

İyi günler dilerim.
Mesela bunda şo an oto tarama yapamam değilmi? url=rzhhaja.png]
rzhhaja.png
[/url]

url=rzhhaja.png]
rzhhaja.png
[/url] mesela oto tarama yapazsın diyor manuel olarakta bulamazsın zaten para bizde kalsın diyor :dddd

bugbounty dekilerin çoğu elle ara diyor bence saçma

bugbounty dekilerin çoğu elle ara diyor bence saçma
bugcrownd pardon

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.