bunu öğrenmem lazım !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maynax

Yeni üye
7 Ağu 2007
3
0
arkadaşlar benim çok uzun zamandır merak ettiğim bir olay var
ben bir web sitesi yaptım diyelim bu siteye giren herkesin bilgisayarına küçük bir program keylog trojen virüs vb şeyleri siteye giren alamadan kurulumunu sağlamam lazım bunu nasıl ne şekil yapabilirim bu gün bir siteye girdim ve bilgisayarıma perfeckt keylog bilgisayarıma bulaştı onu temizledim ama bu olayı öğrenmem lazım

Üstatlarım size sesleniyorum yardımcı olursanız çok sevinirim :)

maynax

Yeni üye
7 Ağu 2007
3
0
ya iş keylogger meselesi deil benim öğrenmem gereken birisi benim siteme girdiği zaman onun bilgisayarına istediğim dosyayı kurmam lazım :(

By.haKan

Yeni üye
27 May 2007
50
0
html keyloger yapmayı ogren ozetleyim....ornegin elinde n-keyloger serveri war...
bunu host a at server.exe mesela
www.site.com/server.exe
sonra exploit war kodun içinde bu linkli yazmanı isteyen bi bolum war oraya bunu yazcan.sonra o kodu encode edip.artıq anasyafa ya mı koycn kodun altına yapıstır.
ya faln filan işe..sen googleye html trojan-html keyloger yaz video lu anlatımları çıkar oke...

CamBaZ.Li

maynax

Yeni üye
7 Ağu 2007
3
0
tamam o kadarını senin sayende kavradım fakat sağlam bir exploit nerden bulabilir bi kaç tane buldum yorumlarında artık çalışmıyor açık kapandı gibi yorumlar gözüme çarptı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.