Burp Suite Eğitimi | THT Cyber Star League

whitend06

Anka Red Team Direktörü
27 Nis 2020
136
586

9Ym9Cb.png
DHw0Pr.png

BURP SUITE EĞİTİMİ

Bu eğitimde Burp Suite yazılımı anlatılmıştır. Burp Suite proxy, repeater, intuder gibi web zafiyeti aramak yada çeşitli saldırı senaryoları gerçekleştirebilmek için ve hayatımızı kolaylaştıracak çeşitli eklenti ve diğer modülleri bulunmaktadır. Web tabanlı bir inceleme yapıyorsanız mutlaka Burp ve benzeri uygulamaları mümkün olduğu kadar iyi derecede kullanabiliyor olmanız gerekir. Umarım bu sizin için iyi bir başlangıç olur.

TttL8Q.png

EĞİTİMDEN GÖRÜNTÜLER

oUMcNl.png

6wX2M3.png

TttL8Q.png

EĞİTİM ÖNİZLEME

Eğitim içeriğinden kısa kısa video parçalarını izleyebilirsiniz.

1 Dakikalık ÖNİZLEME VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLA

TttL8Q.png

EĞİTİM KAZANIMI

Bu eğitim ile birlikte web tabanlı çalışan bir sistem üzerinde, zafiyet tespit testleri yapmak için Burp Suite'i kullanabilecek ve çeşitli atak senaryoları deneyebilir hale geleceksiniz.

TttL8Q.png

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN

Burp Suite Eğitimi İle İlgili Dosyaya Ulaşmak İçin Tıklayınız

Son düzenleme:

GECEGEZEN

Saldırı Timleri Danışmanı
13 Şub 2016
2,519
1,339
Ellerine saglik anlatim ve icerik kalitesi cok guzel cok basarili bir egitim kesinlikle onem verimesi gerek

8 Şub 2022
83
25

9Ym9Cb.png
DHw0Pr.png

BURP SUITE EĞİTİMİ

Bu eğitimde Burp Suite yazılımı anlatılmıştır. Burp Suite proxy, repeater, intuder gibi web zafiyeti aramak yada çeşitli saldırı senaryoları gerçekleştirebilmek için ve hayatımızı kolaylaştıracak çeşitli eklenti ve diğer modülleri bulunmaktadır. Web tabanlı bir inceleme yapıyorsanız mutlaka Burp ve benzeri uygulamaları mümkün olduğu kadar iyi derecede kullanabiliyor olmanız gerekir. Umarım bu sizin için iyi bir başlangıç olur.

TttL8Q.png

EĞİTİMDEN GÖRÜNTÜLER

oUMcNl.png

6wX2M3.png

TttL8Q.png

EĞİTİM ÖNİZLEME

TttL8Q.png

EĞİTİM KAZANIMI

Bu eğitim ile birlikte web tabanlı çalışan bir sistem üzerinde, zafiyet tespit testleri yapmak için Burp Suite'i kullanabilecek ve çeşitli atak senaryoları deneyebilir hale geleceksiniz.

TttL8Q.png

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN

Burp Suite Eğitimi İle İlgili Dosyaya Ulaşmak İçin Tıklayınız (Şifre Özel Olarak İletilecektir)

Hocam link kırık :(

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23

9Ym9Cb.png
DHw0Pr.png

BURP SUITE EĞİTİMİ

TttL8Q.png

EĞİTİMDEN GÖRÜNTÜLER

oUMcNl.png

6wX2M3.png

TttL8Q.png

EĞİTİM ÖNİZLEME

TttL8Q.png

EĞİTİM KAZANIMI

TttL8Q.png

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN

Burp Suite Eğitimi İle İlgili Dosyaya Ulaşmak İçin Tıklayınız (Şifre Özel Olarak İletilecektir)

Merhaba, bu eğitime nasıl ulaşabilirim?

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,611
3,438
23
Ankara

Buradan tüm eğitimleri indirebilirsiniz arkadaşlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.