Burp Suite Pro Ücretsiz Nasıl İndirebilirim?

sasorii

Katılımcı Üye
2 Mar 2023
253
106
nijerya
Hocam ücretsiz denemeye nasıl üye oluyorz

Hocam ücretsiz denemeye nasıl üye oluyorz ve sanal kart falan açabilirim detaylı anlatabilirmisin
ilk olarak bir ininal hesap aç daha sonrasında ininalden sanal kart aç kart ekleme bölümünde var daha sonrasında internete burp suite free trial yaz sanal kartın bilgilerini gir ve buuuuum free trial başlar

Mamilate

Üye
12 Kas 2023
236
98
iş mailine gerek yok temp mail yardımı ile giriş yapabiliyorsun fakat free triali isteyen herkese vermiyorlar. başvuru gibi bir şey yapman lazım sanırım.

Paradox_0

Yeni üye
2 Mar 2024
14
1
Atak hızından kastın anlaşılan brute force yapmak için diyorsun, tek amacın bu ise pro versiyona gerek yok internette birçok bruteforce toolu var onları kullanabilirsin. Esenlikler...
Hocam evet hydra falan var bildigim ama benim dediğim Android için burp suite android proxy bağlayınca ordaki apilere brute force yapabiliyorsun bildiğin tool varmı

Burp Pro'yu kullandığımda buradan Proxy Bar'ı alıyorum
İlk önce Vm veya VirtualBox'ta kararlı olup olmadığını kontrol edin veya debain, kali, Ubuntu gibi herhangi bir işletim sisteminden flash usb sürücüsü yapın, sonra orada kontrol edebilir, sonra kullanabilirsiniz
DDude do you think this is reliable 💀

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.