Büyük tehtid//patroldelirdi

patroldelirdi

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
914
0
20
nereye
Merhaba arkadaşlar ben patroldelirdi.
Geçen gün fark ettiğimiz bir şey oldu dükkanda bilgisayarlara format atarken Windows cracklenmiş olarak attıyoruz ve buda bir takım risk oluşturdu.
Olay şu bu cracklenmiş olarak Windows paylaşan kişi içine rat attmış ya format dosyasına yada lisanslama uygulamasına tam emin değiliz hala daha. Herkesin bilgisayarların da tuhaf tuhaf şeyler olmaya başlamış ve bu hafta bir kaç kişi geldi hesaplarının çalındığını söyledi ve daha sonra durumun bundan kaynaklı olabileceğini düşündük.
Demem şu ki kimse hayrına bir uygulamayı bedavaya paylaşmaz eğer format attılcak ise bile kendi para ile aldığınız ürün kodunu (lisansınızı)giriniz.
Unutmayın kimse kimsenin babasının oğlu değil her zaman orijinalini kullanın pahalı olsa bile bu her iki taraf içinde daha iyi olur sonuçta onlar da bir emek veriyor ve para olarak karşılığını alıyorlar sizler ise bilgilerinizin çalınmasından korunuyorsunuz.

By CeKToR

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
281
0
Zeki olursan para vermene gerek kalmaz
Ve fotmat atmayı vs crack yapmayı bilsen virus yeme ihtimalin sıfır ve virus yersende cracklı anti virusler var indir sınırsız kullan virus yeme.
Ve insanın başına ne gelirse hazır ve rahatlıktan gelir. Herşey mani değil.

Ve madem adam rat virus atmış atan kişiyi pc port tarayarak ip adresine ulaşabilirsin ve bilişimden destek alabilirsin

Son düzenleme:

zarrokk

Üye
8 Haz 2019
75
0
Orijinal olsa neye yarar yine bilgilerin birilerine her türlü gider bu her yerde böyle senin bilgilerini şifreni her şeyi gören insanlar vardır elbet bunun önüne geçemezsin.Önemli biri değilsen zaten bilgilerine bakmazlar ama önemli biri isen araştırırlar seni.Yani anlıyacağın evimzin içinde herkesi anlık olarak takip edebilecekleri bir sistem var yada en basitinden telefonlardan takip ediliyoruz.Konuyu bak şimdi nereye götürecem izle.Dünyaya ne için geldik bu amacımızı unutuyoruz neden mi okula gönderiliyoruz bununla da kalmayıp iş bulma sorunları hayata tutunma sorunları derken hayat geçiyor biz kendimiz için çabalarken birileri birilerinin elindeki hayatlarını alıyor bizse sadece okula gidiyoruz onu da beceremiyoruz zaten pc başındada oyun oynuyoruz ha dersin ben yazılım yapıyorum yararlı bir şeyler yapıyorum derseniz yine aynı gerek yok bunlara hiç gerek yok dünyada birileri ölürken sen yaşamaya çalışıyorsun ileride tüm bunlar senden sorulacak buraya geliş amacını unuttun sen.Peki bizim yapabileceğimiz ne.Ben söylüyeyim artık elimizden bir şey gelmez insanlar alıştılar bu durumlara birilerini illa kendilerini yönetmeleri lazım.Şöyle düşünenler var işte ben türküm işte ben kürdüm veya ingilizim ne gerek var bu sözlere neden insan yapısı böyle çalışıyor anlamış değilim.Benim elimden de bir şey gelmez anca burdaki 3-5 kişiye konuşurum sesimi duyan o 3-5 kişinin dünyasını açarım belki ama düzelmiyecek bu kadar kolay düzelmiyecek bunlar.Ben çözümü buldum yapay zeka.Biraz saçma gelebilir ama bilmiyorum kendimi hep bu yöne adadım yapay zeka ile ilgili çalışmalar yaptım ha bu arad o kadar büyük şeyler değil zaten büyük şeylere kalkıştığımda tökezledim yani o kadar kolay değil ama elimden gelen bu.Dualarınızı bekliyorum inş bir gün o amacıma ulaşırım ya da bu yazımı okuyan birileri bunu başarıcak buna eminim o büyük gün gelicek kurtuluş günü.Her neyse dostlar ben bu mesajla sizlere veda ediyorum görüşmek üzere desteklerinizi iletirseniz bana sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.