C# da yaptığım Cep Telefonu Projesi :)

-PATR10-

Üye
28 Tem 2010
106
0
Ben web tasarım öğrencisiyim.Bu telefonu kendimi geliştirmek için yaptım.
Aşağıda resim ve projenin linki var.Yorumlarınızı bekliyorum.

Resim.
26lkw.png

Projenin linki ( link yenilenmiştir);

https://hotfile.com/dl/171588053/8c268a3/SEKOA.rar.html

Son düzenleme:

instant

Katılımcı Üye
17 Ocak 2011
514
0
-qölet cehen
Güzel program Başarılarının devamını dilerim Fakat üstünde durulması gerekir "İstersen" Sana kalmış belki öylesine yapmıs ola bilirsin ama bi kusurunu söyliyim Her seçenek için program tekrar açılıyo mesela web e girdim bi kere daha açıldı hepsini 1 program altında yaptırsan çok güzel olur.!

-PATR10-

Üye
28 Tem 2010
106
0
Güzel program Başarılarının devamını dilerim Fakat üstünde durulması gerekir "İstersen" Sana kalmış belki öylesine yapmıs ola bilirsin ama bi kusurunu söyliyim Her seçenek için program tekrar açılıyo mesela web e girdim bi kere daha açıldı hepsini 1 program altında yaptırsan çok güzel olur.!

Öncelikle Teşekkür Ederim..
Evet projeyi öylesine yapmıştım..Paylaşırken de demiştim projeyi kendimi geliştirmek için yaptım :) proje 17 formdan oluşuyor formlar arası geçiş var o yüzden öyle..Görüşün için teşekkürler.

instant

Katılımcı Üye
17 Ocak 2011
514
0
-qölet cehen
Eğerki Kendini geliştirmek istiyorsan ben sana yaptığım programın kodlarını vere bilirim istersen bi göz at..

my phone

Bende senin gibi öylesine yaptım çevremgen ilgi duyunca geliştirmeye karar verdim ve şuanda onuda yapıyorum zaten :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.