C++ Eğitim seti

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
437
Root@Cyberknight
Tüm herkese selamlar sevgiler bu gün karşınızda c++ Eğitim seti ile birlikte karşınıza çıkıyorum bu eğitim setim şöyle oluşuyor 70 sayfalık ders notu ve 31 adet videolu anlatımdan oluşuyor inşallah bu eğitim seti işinize yarar İyi forumlar dilerim :)
Ders Notu Link: C++ DERS NOTLARI.doc
Videolu Öğretim Link: C++ Programlama öğreniyorum - HDManiaTube - Google Drive
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Şu unutulmasın ki biz haksızlıklara karşı çıkan bir FİKİRİZ fakat bizim farkımız kılıçımızla değil klavyemizle savaşmamızdır...
Cyber Knight

GoldKinger

Yeni üye
10 Ara 2017
11
0
Linki güncelleme ihtimalin var mı dostum.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- bir sıfırdan büyüktür

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
557
215
root@Howert
Tüm herkese selamlar sevgiler bu gün karşınızda c++ Eğitim seti ile birlikte karşınıza çıkıyorum bu eğitim setim şöyle oluşuyor 70 sayfalık ders notu ve 31 adet videolu anlatımdan oluşuyor inşallah bu eğitim seti işinize yarar İyi forumlar dilerim :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Şu unutulmasın ki biz haksızlıklara karşı çıkan bir FİKİRİZ fakat bizim farkımız kılıçımızla değil klavyemizle savaşmamızdır...
Cyber Knight
eline sağlık video linki kırılmıs ama

aslan aslan

Basın&Medya Ekibi Çaylak
1 Şub 2023
613
227
Cyber Knight
sağol dost.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.