C# Hazır Kodlar İle Crypter Yapın %98 Fud // THT - Twixter48

Twixter48

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
298
3
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=5ExXKk0u3cc"]https://www.youtube.com/watch?v=5ExXKk0u3cc[/ame]

Link : https://s4.dosya.tc/server11/4axvh3/Twixter48.rar.html

Rar Pass : THT-Twixter48

VT Sonuçları : https://www.virustotal.com/gui/file/b4f94a8334adc955d68420e8c6e491f74203141064fd37ce360c21e3ad775a9d/detection

Fud Sonuçları : https://www.kleenscan.com/scan_result/fe0e20085365083f9e9fa56c89eadf02a1f66da8ec5da4e8eccc226863c4cc0e

Arkadaşlar İşinize Yararsa +1 Vermeyi Unutmayın Lütfen...

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,501
3
Cehennem
Eline sağlık.
crypteri virüs totale taratman komedi :D
artık bunun bi anlamadı kalmadı.
Ve ayrıca bunula fud yapılmaz en kolay antivirüs bile yakalar.
İmza sistemi neye çalışıyor?

Son düzenleme:

Twixter48

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
298
3
Eline sağlık.
crypteri virüs totale taratman komedi :D
artık bunun bi anlamadı kalmadı.
Ve ayrıca bunula fud yapılmaz en kolay antivirüs bile yakalar.
İmza sistemi neye çalışıyor?

eğer stub taratsaydım eyvallah dediğinde haklısın fakat bu programı taratmakla kodlar patlamaz eğer yaptığın crypteri gidip vt den taratırsan patlar.

bununla fud yapılmaz derken ? bu benim önceden kullandığım bi yöntemdir halada sağlamdır. scantime olmasına rağmen bi kaç kod yazıp runtime yapılabilir. ve en kolay antivirüs yakalar derken ? deneyip gelirmisin buraya

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,501
3
Cehennem
eğer stub taratsaydım eyvallah dediğinde haklısın fakat bu programı taratmakla kodlar patlamaz eğer yaptığın crypteri gidip vt den taratırsan patlar.

bununla fud yapılmaz derken ? bu benim önceden kullandığım bi yöntemdir halada sağlamdır. scantime olmasına rağmen bi kaç kod yazıp runtime yapılabilir. ve en kolay antivirüs yakalar derken ? deneyip gelirmisin buraya

Kardeşim scantime diyorsun ve sağlam bir yöntem diyorsun :D ??
Hazır kod kullanıyorsun gene sağlam diyorsun :D
bir çelişki var sanki ben bulamadım çelişkiyi yardım edermisin.

Twixter48

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
298
3
Kardeşim scantime diyorsun ve sağlam bir yöntem diyorsun :D ??
Hazır kod kullanıyorsun gene sağlam diyorsun :D
bir çelişki var sanki ben bulamadım çelişkiyi yardım edermisin.

c# ile yazılmış bir hazır kod ve daha patlamamış bir kod piyasada şuan bak bakayım scantime yapan crypter bile yok adam akılı.

konularına baktım 2 gün önce crypter istemişin keşke böle yargılamadan önce bi deneyip yazsan buraya. ben scantime oldugunu sadece 1 arkadaş demiş ona deyinerek dedim yoksa scantime oldugunu bende bilmiyorum ve önceden kullandıgım bir yöntem kurbanlar avast indirip taratıyorlardı bağlantı gitmiyordu burda paylaşım yapıyoruz keşke olumlu karşılayıp illa bi kusur arıcağınıza teşekür etseniz.

GhostRoot

Üye
26 Şub 2014
197
0
c# ile yazılmış bir hazır kod ve daha patlamamış bir kod piyasada şuan bak bakayım scantime yapan crypter bile yok adam akılı.

konularına baktım 2 gün önce crypter istemişin keşke böle yargılamadan önce bi deneyip yazsan buraya. ben scantime oldugunu sadece 1 arkadaş demiş ona deyinerek dedim yoksa scantime oldugunu bende bilmiyorum ve önceden kullandıgım bir yöntem kurbanlar avast indirip taratıyorlardı bağlantı gitmiyordu burda paylaşım yapıyoruz keşke olumlu karşılayıp illa bi kusur arıcağınıza teşekür etseniz.

Runtime yapmak için ne yapmalıyız peki
şahsen 4-5 protectorden geçirip server bozulmadan ben de scantime yapabiliyorum fakat bir anlamı yok chrome bile algılayıp bağlantıyı kesiyor

Son düzenleme:

Twixter48

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
298
3
şahsen 4-5 protectorden geçirip server bozulmadan ben de scantime yapabiliyorum fakat bir anlamı yok chrome bile algılayıp bağlantıyı kesiyor

Runpe Kodu eklemelisin kardeş bu kodu kendin yazman lazım veya googleda runpe generatorler vardır. hala patlamamış bulabilirsen. trojan runtime olur

yakında runtimeli crypter paylaşıcam stublu maalesef çoğu kişi beğenmedi bunu heralde. öle gözüküyor millet stublu crypter arıyor.

Son düzenleme:

GhostRoot

Üye
26 Şub 2014
197
0
Runpe Kodu eklemelisin kardeş bu kodu kendin yazman lazım veya googleda runpe generatorler vardır. hala patlamamış bulabilirsen. trojan runtime olur

yakında runtimeli crypter paylaşıcam stublu maalesef çoğu kişi beğenmedi bunu heralde. öle gözüküyor millet stublu crypter arıyor.
Şahsen emeğine sağlık ben beğendim fakat şöyle bir durum var ben artık birilerine bağlı kalmak istemiyorum runtime runpe yöntemi ise runpe string ise string şuraları farklı kodlar ile değiştirin ve build edin ömür boyu kullanın tarzı bir olay arıyorum yoksa bağlı kalmak saçma ve herkesin kullandıgı bir şifrelemeyi kullanmak ne kadar mantıklı olur yani teşekkürler gene de.

Twixter48

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
298
3
Şahsen emeğine sağlık ben beğendim fakat şöyle bir durum var ben artık birilerine bağlı kalmak istemiyorum runtime runpe yöntemi ise runpe string ise string şuraları farklı kodlar ile değiştirin ve build edin ömür boyu kullanın tarzı bir olay arıyorum yoksa bağlı kalmak saçma ve herkesin kullandıgı bir şifrelemeyi kullanmak ne kadar mantıklı olur yani teşekkürler gene de.

Dediğinde o kadar haklısın insanın kendi crypterini yapması güzel bişidir sana tavsiyem 1 ay filan emek ver sürekli youtubeda güncel crypter konularına bak forumlarda araştır ne nedir diye sonra gerisi gelir zaten

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,501
3
Cehennem

imkansız 4 - 5 protectordan geçirip serverin bozulmaması.
2 kere protectordan geçirmek bile serveri bozar ama öyle metotlar varki bozmuyor hatta daha az algılanmasını sağlıyor.
o metotları bulmakta çok zor.

GhostRoot

Üye
26 Şub 2014
197
0
imkansız 4 - 5 protectordan geçirip serverin bozulmaması.
2 kere protectordan geçirmek bile serveri bozar ama öyle metotlar varki bozmuyor hatta daha az algılanmasını sağlıyor.
o metotları bulmakta çok zor.

Yabancı forumlarda sürekli satışını yapıyor adamlar 2 günde bir 3 tane stub çıkartıyor nasıl yapıyorlar ki o halde fiyatı pahalı ama aylık 30 dolar falan en az ben şahsen ciddiyim geçiriyorum bozulmuyor denedim de bozulmamasının sebebi obfuscator ile hepsinden geçirmiyorum birisinde lvl1 de birisinde lvl2 de şifreleme yapıyorum ve çoğunda farklı özellikler var emin olun bozulmuyor 5 tane sanal makina var hepsinde farklı antivirüs denedim yani ama 1dk sonra yakalıyor runtime olarak yolu buluyor siliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.