c sürücüsündede eksik dosyalar var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

t3rör1st

Yeni üye
16 Tem 2009
44
0
bi notebook kullanıcısıyım.olg x110 modelli küçük bişey.cd rom yok. ve bişeyler oldu spyware faln dedi bende antispyware ile temizledim ama görevyöneticisine ulaşamıyorum(ctrl delete ent).anyı zamanda facebook a giremiyorum.www.facebook.com dediğim zaman
Restricted Site!

--------------------------------------------------------------------------------

This web site is restricted based on your security preferences.

--------------------------------------------------------------------------------

Your system is infected. Please activate your antivirus software.

diye kırmızı bi yazı çıkıyor önüme.daha önce pc nin ekranında da bu yazıı yazıyodu.bika antispyware ile taratınca geçti ama facebook ve görev yöneticisine ulaşamıyorum.c sürücüsündede eksik dosyalar var. allah rızası için yardım edin. cd rom yok die format atmak ta zorlaşıyo.:confused::confused::confused::confused:

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Pc İn O Kadar İyi Görünmüyo Eğer Pcde Msn Facebook Takılıyosan PARDUS '2009 Öneriyorum Sorun Çıkarmaz Spy Bılaşmaz Virüs Bılaşmaz Sistem Kasmaz Dene İstersen...Bİosta Cd Görünür Cd den Açılışa Ayarla Pardus Cdsini Tak Yükle

10 Tem 2009
58
0
İzmir
Pc İn O Kadar İyi Görünmüyo Eğer Pcde Msn Facebook Takılıyosan PARDUS '2009 Öneriyorum Sorun Çıkarmaz Spy Bılaşmaz Virüs Bılaşmaz Sistem Kasmaz Dene İstersen...Bİosta Cd Görünür Cd den Açılışa Ayarla Pardus Cdsini Tak Yükle
adam cd-rom yok diyo :D
arkadaşım facebooku güvenlik sebeplerinden dolayı engellediğini söylüyor ve casus yazılım olduğunu söylüyor
anladığım kadarıyla casus yazılım silinmemiş kötü bir program kullanıyorsan normaldir başka bir program bul forumda aratırsan bulabilirsin ;)

canemre

Katılımcı Üye
5 Ağu 2009
715
0
...
hocam antivirüs programın devre dışı bırakılmış ben onu anlıyorum bide sisteminde virüs var spyware temizlemek artık bundan sonra işe yaramaz.kesin çözüm format gibi görünüyor ama facebook için soruyorsan şu işlemi yapmanı tavsiye ederim
C:\WİNDOWS\system32\drıvers\etc\ bundan sonra Host a gir; not defterinde açılan sayfadaki en son satıra 127.0.0.1 yazan yerin sağında facebook.com yazıyorsa bunu(127.0.0.1 ile birlikte) sil kaydet ve çık bu sorunu giderecektir çok büyük ihtimalle ve varolan antivirusunu bir an önce kaldır ve yenisini kur bu da sorunu çözebilir sen ikisinide dene bence :)

karakral02

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
812
0
dönülmez akşamın ufku
eğer bu yöntemler işe yaramadıysa sistem de geri yüklenemıyorsa o zaman flash belleğın varsa ona format cd si yukleyıp bılgısayarına format atabılırsın flash bellekten format atma ile ilgili baya bılgı var forumda selam ve dua ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.