cafedeki şifreler cebe:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
19 Ara 2009
111
0
Evet Başlıyalım..!

Bildiğiniz Gibi Cafelere Keylogger Kurarrız Baş Belası Olan Deep Freeze Bu Nu Kaldırır...!

Şimdi İse Deep Freeze'e Dokunmadan Keylogger Kurulmunu Anlatıcam..!

1 - Bir Cafeye Gidiyoruz
2 - Para Verip Masa Açtırıyoruz ( İşlek Masa Olursa İyi Olur )
3 - Keyloggerimizi İndiriyoruz
4 - Kurmaya geliyoruz
5 - Kurarken C/ Yerine D/ Yi Seçiyoruz Nedeni : Cafeciler Oyun Kurarken ( Özellikle Warrock , Knight , Metin 2 ) D/ Yi Dondurmazlar ( HEr Cafe İçin Geçerli Değildir Bazılarında )
6 - Keylogger İster Mail İle İster Manuel İle Şifreleri Cebe İndiriyoruz
Öneri Keylogger : https://tik.lat/THBLp ArdaMax 3.2
https://tik.lat/86ncU
bi tesekkur yeter alındı deıldır

omega7

Katılımcı Üye
17 Ocak 2010
428
0
Emeğe saygı teşekkurler ama kuck bı video çeksen iyi olurmus .)

Son düzenleme:

amelerız

Üye
5 Tem 2009
60
0
Zaten deepfreeze olur kardeşim ama D'de genellikle bulunmuyo. kendi bilgisayar sınıfımda denedim. başka bi program kullandım ama yinede teşekürler.

senelcan

Yeni üye
16 Şub 2008
1
0
Bir kafeci olarak soylim gel bide benim cafede dene derim :) bakalım pc ye key log veya deepfreeze veya undeepfreeze gibi bir şey açabilecekmisin kelime filitresi dene olay var :) emeğe saygı +++

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.