Çalınan facebook hesabını almak için gerekenler

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
Konuya şöyle başlayayım hesap çalmak için kullanırsanız işe yaramaz önceden hesaba erişiminiz olması gereklidir.

Facebook ile iletişime geçtiniz kim bilir ne zaman geri dönüş yaparlar beklemesi epey can sıkıyor az önce yardım merkezine açılan bir konu gördüm dedim anlatımınıda yapayım

Hesabınız çalındı neler yapacaksınız bir göstereyim facebook ile iletişime geçmeyin demiyorum onuda yapın ki bu yöntemle geri alması garanti olsun hesabınızdaki eski şifrenizi bilmeniz gerekiyor bu işlem için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.