Çalışmayı Durdurdu Hatsının Çözümü

darq4face

Yeni üye
1 Şub 2012
9
0
Hocam bende yaptım böyle ama Düzelmedi ekle diyoruzya orda bi hata cıkıyo acil yardım .
Bu program veri yürütme koruması (DEP) etkin olarak çalıstırılmalıdır.
bu program için dep i kapatamazsın diyor.

Son düzenleme:

Mulfucer

Üye
15 May 2016
213
0
ben kerbal space program oyununda bu sorunu yaşıyorum oyun 3 gb ram kullanımını geçince ve bende 3 gb ram olduğundan dolayı çalışmayı durduruyor ona çözüm olamaz sanırım?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.