Oyun Call Of Duty Ghosts hata veriyor

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut
ARkadaşlar Merhaba CAll Of Duty ghosts u indirdim Fakat setup yaparken %3 te takılıyor.
Ve isdone.dll ve unarch.dll hatası veriyor fakat dll leri doğru yere attım yardım eder misiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,457
31
/var/named
Cevap: Call Of Duty Ghosts Yardım

Bu hatanın bir kaç çözümü mevcut.En çok bilinen ISDONE.dll ve Unarc.dll dosyalarını indirip C/Windows/SysWOW64 atmanız.Ek olarak Direct X bilgisayarınıza kurmanızdır.Bu işlem genelde oyuna girdikten veya girmeye çalıştığınızdaki sorunu giderir fakat kurulum esnasındaki sorunu gidermeyebilir.

Yukarıdaki işlemleri yapmadıysanız yapınız eğer yaptıysanız aşağıdaki asıl güçlü çözüme geçiniz.
Çözüm oldukça basit ve kolaydır.Kurulum esnasında bazı dosyalar taramadan geçemediği için kurulumu iptal ediyor.İşte Sorunun Sorunun Çözümü:

Windows tuşu + S tuşuna aynı anda basarak arama ekranını açıyoruz.
Arama alanına "windows defender" tırnaksız bir şekilde yazarak aratıyoruz ve bulduktan sonra Windows Defender'ı açıyoruz.

Windows Defeder'ın üst menüsünden Ayarlar'a giriyoruz.

Ayarlar bölümüne girdikten sonra sol tarafta Gerçek Zamanlı Koruma kısmı var orada kalıyoruz.

Gerçek zamanlı koruma kısmında "Gerçek Zamanlı Korumayı Aç(önerilen)" yazısı tikli bir şekilde karşımıza çıkıyor.Tiki kaldırıyoruz ve Değişiklikleri Kaydet diyerek Windows Defender'ı etkisiz hale getiriyoruz.

Tarama işlemimi geçici olarak kapattıktan sonra çözüm işlemimiz tamamlamış oluyoruz.Ardından oyunu tekrar kurmayı deneyiniz...Oyun Kurulumu tamamladıktan sonra tekrardan Windows Defender'ı açabilirsiniz.

Alıntıladığım kaynaktan detaylı inceleyebilirsiniz: ISDONE.dll Ve Unarc.dll Hatası %100 Çözümü [Kanıtlı] - Birinci Oyuncu

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut
Çok Teşekkürler Hocam.
Deniyorum Şu an. Tekrar Buraya Dönüş Yaparım.
Teşekkürler Hocam.

Yine Aynı hatayı verdi anlamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.