Call of Duty:Mobile İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor !

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Efsane Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Call of Duty:Warzone‘u duymayan yoktur sanırım. Bu oyun büyük bir beğeni ile oyuncular tarafından oynanıyor. Ve bu oyunda bulunan Gulag sistemi adı verilen özellik şimdi de Call of Duty:Mobile‘a geliyor. İsterseniz oyunculara çok farklı bir deneyim yaşatacak olan Gulag sisteminin ayrıntılarına geçelim.

dEKs0Q.jpg


Gulag sistemi nedir ?

G4GloO.jpg


Call of Duty:Warzone oyununda bulunan bu sistem oyuncular ölünce onlara ikinci bir şans veren sistemdir. Sistemin işleyişini kısaca anlatalım. Eğer Call of Duty:Warzone oyununda ölürseniz, tıpkı sizin gibi ölen diğer oyuncularla birlikte Gulag ismi verilen bir yere gönderilirsiniz. Burada diğer oyuncularla 1vs1 olmak üzere savaşlar yapılır ve kazanan kişi oyuna tekrardan döner.

Activision tarafından resmi olarak açıklanmayan Gulag sistemi belki Mobile oyuncularına daha farklı hizmetler verebilir. Konu hakkında henüz net bir açıklama yapılmasa da Call of Duty:Mobile oyununa eklenecek olan Gulag sistemi Call of Duty:Warzone oyununda bulunan sistemden biraz daha farklı olacak.

Kaynak - https://tik.lat/4zlfJ
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.