Call of Duty Mobile Yeni Haritası Gulag Yakında Oyuncularla !

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Call of Duty Mobile ekibi önümüzdeki hafta için Gulag haritası hakkında önemli bir gelişmeyi oyunculara aktardılar.

Gulag, Call of Duty Mobile için geliyor!

Call of Duty Modern Warfare’in popüler haritası olan Gulag, önümüzdeki hafta mobil platforma geliyor. Activision Twitter’dan yaptığı açıklamada ile Gulag haritasının Gunfight modunu da sınırlı bir süre oyuna getireceğini belirtti. Ancak üzülerek söylemeliyiz ki Gulag haritası Battle Royale moduna eklenmeyecek. Call of Duty Mobile’da Battle Royale modunda kazanmak için başlangıç taktikleri ile oyuna hızlıca başlayıp rakiplerinizi kolaylıkla öldürebilirsiniz.

CBR4nI.jpg


Gulag haritası çıktığı anda Gunfight modu da oyunda mevcut olacak. Bu modda, oyuncular rakip takımı kısa zaman içinde öldürmek zorunda. Eğer bunu yapamazlarsa harita üzerinde herhangi bir bölge etkinleşecek ve bu bölgeyi ele geçiren ilk takım raundu kazanacak. Gulag, Modern Warfare’den Call of Duty: Mobile’a gelen tek harita değil. Activision kısa süre önce Twitter’da oyuna gelecek bir harita daha yayınladı. Bu yayınlanan harita ise Highrise haritasına benziyordu.

Kaynak
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.