Call of Duty: Mobile'a Ramazan Ayı Temalı Yeni Ekipmanlar

25 Şub 2016
6,925
335
Eole


Call of Duty: Mobile'a Ramazan Ayı Temalı Yeni Ekipmanlar
Son dönemlerin en popüler mobil oyunlarından Call of Duty: Mobile, Ramazan ayına özel bir etkinlik başlattı. Başlatılan etkinlik, oyuna Ramazan ayı temalı yeni ekipmanlar getirdi. Etkinlik kapsamında getirilen ekipmanlar, Call of Duty: Mobile'a retro bir hava katacak.
Akıllı telefon sektörünün gelişmesiyle birlikte mobil oyunlar, büyük bir önem kazandı. Oyun geliştiricileri, oyun konsolları ve bilgisayarlarda milyonlarca oyuncuyu kendisine bağımlı hale getiren dünyanın en popüler oyunlarının mobil sürümlerini geliştirerek, bu oyunları akıllı telefonlara da sundular. Son dönemlerdeki en popüler mobil oyunlardan bir tanesi ise hiç şüphesiz Call of Duty: Mobile'dı ve şimdi bu oyun, Ramazan ayına özel bir etkinlik başlattı.

Call of Duty: Mobile'ın Ramazan ayına özel olarak başlatmış olduğu etkinlik, "Crescent Moon" (hilal) olarak isimlendirilen bir temayla hazırlanmış çeşitli ekipmanları içeriyor. Bu özel ekipmanlar, genel görünüşleri itibarıyla Ramazan'ın tüm detayları bünyesinde barındırırken oyuna retro bir hava kazandırıyor. Böylelikle Call of Duty: Mobile, oyunseverlere benzersiz bir deneyim sunmuş olacak.
Call of Duty: Mobile'a eklenecek Ramazan'a özel ekipmanlardan bir tanesi


de9083f2bb259f3fe89f62047eda8b37d4ee4065.jpeg


Call of Duty: Mobile'ın 21 Nisan itibarıyla başlatmış olduğu Ramazan etkinliği kapsamında oyunseverler, Crescent Moon temalı paraşüt, el bombası, RUS-79U silahı için özel bir kaplama, flaş bombası, uçuş takımı ve sırt çantası gibi ekipmanlara sahip olma imkanı yakalayacaklar. Call of Duty: Mobile için başlatılan etkinlik, oyunseverlerin her zamankinden daha farklı bir Call of Duty: Mobile deneyimi yaşamalarını sağlamış olacak.

Konuya ilişkin olarak Activision Mobil Başkan Yardımcısı Chris Plummer tarafından bazı açıklamalar yapıldı. Plummer, oyuna gelen heyecan verici yeni içeriklerin, Ramazan kutlamalarına katılmak için etkileyici olduğunu söyleyerek oyuncuların Ramazan heyecanını Call of Duty: Mobile üzerinden paylaşmalarının da kendileri açısından çok önemli olduğunu ifade etti.Etkinlik kapsamında oyuna eklenen diğer ekipmanlar2bf98f734dca1762db5d9e7721d4345c556bc7d1.jpeg
Kaynak https://tik.lat/bdqTm

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.