Call of Duty Mobile'e Güncellemeyle Antrenman Modu Getiriyor !

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Call of Duty Mobile, oyuncularına beta güncellemesinde getireceği yenilikleri açıkladı. Yeni güncellemede antrenman modu , oyun içi tank kullanımı ve yeni harita gibi özellikler mevcut.

0RWn4Y.gif


5aE7rL.png

6apXyk.png


Geçtiğimiz günlerde Call of Duty Mobile'ın test sunucularında 7. Sezon'un beta güncellemesi duyuruldu. Devasa büyüklükteki bu güncelleme ile birlikte birçok yeni içerik gelmekte. Oyuncular tarafından merakla beklenen yeni sezon , dünya sunucularına yakın zamanda geleceği söyleniyor.

Yeni sezonda beklenen en büyük değişiklik, oyunda bir 'antrenman modu' eklenmesi. Diğer çevrimiçi FPS oyunlarında gördüğümüz antrenman modu , oyuna alışmak ve savaş yeteneklerini geliştirmek için çok iyi bir özellik. Call of Duty Mobile'de ise oyunundaysa oyuncuların girip becerilerini geliştirebileceği bir antrenman modu bulunmuyordu. Test sunucularında yayınlanan beta güncellemesine göre bu mod gelecek.

Cal of Duty Mobile'ın antrenman modu , dikkat çekici bir yapıya sahip olacak.


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fZZ3d-v1t7A&feature=youtu.be[/ame]

5aE7rL.png

v6B2bz.png


PUBG Mobile’de olan antrenman modunun büyüklüğüne kıyasla Call of Duty Mobile’ın antrenman modu görece daha küçük fakat bir antrenman moduna göre her şeye sahip gibi görünüyor. Dilediğiniz gibi alabileceğiniz silahların önünüzde sıralanmasıyla başlayan antreman , hedef alma becerilerinizi geliştirebilir ve rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Call of Duty Mobile’ın bu antrenman modunda, karşınızda birden fazla hedefler olacak. Oyundaki tüm silahların bulunduğu bölümden dışarıdaki hedefleri vurmak için yer alacaksınız. Bunun yetmeyeceğini ve kolay geleceğini düşünen mobil oyuncular için sabit hedefler ile birlikte vurmanın bir hayli zor olacağını düşündüğümüz hareketli hedeflerin olduğunu da söyleyelim.


N8MyZF.jpg


5aE7rL.png

6apXyk.png


Call of Duty Mobile’ın yeni güncellemesi, antrenman modu dışında birkaç yenilik ile birlikte geliyor. Diğer mobil Battle Royale oyunlarına göre ekstra olan bu yeniliklerden biriyse oyuna tank olacak olması. Daha önceki mobil oyunlarda görülmemiş olan bu yenilikle oyuncular çok daha güzel bir deneyim yaşayacak gibi görünüyor. Lsolated adındaki haritayaysa güncellemeyle birlikte bazı yeni alanlar eklenmiş durumda.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.