cam birtürlü acamiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
arkadaslar benim sorunum ben bir türlü karsi tarafin cam ini actiramiyorum yani gizli bende ip olmasina ragmen yapamadim board da yaklasik bir gün aradim bunu yapmaya calisdim olmadi...

emin olmak icin dayimi pc sinlen denyiorum ilk önce bi yani ip felan hepsi dogru....
bin bir cesit programm var ..

Yardimlariniz icin simdikten tsskrler

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
Evet arkadaşlar daha önce verildiyse kusura bakmayın aradım bulamadım zaten verıldıgınıde sanmıyorum...!

Msn de ip bulma işleminin nasıl yapıldıgını bilioruz netsat -n komutuyla karsı tarafın ip ve port numarasını elde ettik.Bu yolu bilmeyen warsa söylesin ben ek olarak nasıl ıp we port alındıgını anlatırım.Sımdı Gelelım msn de karsıdakının haberi olmadan cam açmaya.Evet Ip ve Port numarasını aldıK.
Ör 207.13.13.162:1863 (ip: port) seklinde idi simdi assagıda vercegim linkten programı indircez;

Link: https://tik.lat/imdHO

1.Programı indirdik kurduk (VLC media player)
2.Programı Calıstırıoruz
3.Dosya>ağ Akışı Aç dioruz alt tarafta Customize yazan yerin sag tarafına yukarda msn den ipsini ve port numarasını öğrendiğimiz kurbanın adresini ÖNEMLi====> https://tik.lat/xddM8 port seklinde yazıoruz ve OK dioruz ve Muhteşem sonuç

NOT: Programı int cafede gördüm ücretli bir adult sitesinin camshow yapan kızlarını izleme için yapılmıs bi program. mantıksal olarak msn de online olan webcamı olan bi kişiyi farkında olmadan görebilioruz yeterki online ve camı olsun... Bizzat denedim ve oldu herkese kolay gelsin eger programı daha önce bilip ve bu acıklamayı yapan varsa özür dilerim Herkeze ıı eğlenceler Yorumlarınızı beklıyorum ...!

Not: Alıntı!

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
kardesler ben mi salakim yoksa PC mi bende bir türlü olmadi bu is extra kendimden emin olmak icin dayimin msn iylen denedim yani ip port felan hepsi 100 % dogru...neden halen olmuyor annamis degilim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.