Canınız Sıkılınca Ne Yapıyorsunuz?

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
57
bu aralar canımız çoksıkılıyor durumlar ortada. halimiz halk olarak, ekonomik olarak pek iyiye gitmiyor.
bir kafe, restaruant gibi yerlere gidemiyorum.
arkadaş çevreside yok. tekim
canım sıkılıyor yapacak birşey bulamıyorum sizler neler yapıyorsunuz canınız sıkılınca?

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,349
623
Site hacklemek

2f94086d9d8d7616090e8dabb8e17ff7.gif

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,187
446
bu aralar canımız çoksıkılıyor durumlar ortada. halimiz halk olarak, ekonomik olarak pek iyiye gitmiyor.
canım sıkılıyor yapacak birşey bulamıyorum sizler neler yapıyorsunuz canınız sıkılınca?
Valla hocam ben hayatı sorguluyorum 🤣 bende sizin gibiyim valla tekim

berkebapli

Yeni üye
1 May 2020
46
10
canım sıkıldığında müzik ile uğraşır, ya da kitap yazarım, belki de hazır bot altyapı ile bot yaparım

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
57
Valla hocam ben hayatı sorguluyorum 🤣 bende sizin gibiyim valla tekim
sorgulamaktan yeni bir hayat kurdum kafamda artık. güçten düştüm iyice hocam psikolojik sorun bir geçim sıkıntısı iki hayatta başka şeyden gam yemiyor insan bu ikisi hariç

canım sıkıldığında müzik ile uğraşır, ya da kitap yazarım, belki de hazır bot altyapı ile bot yaparım
herkesin kendine göre uğraş bulması güzel birşey.müzik ruhun gıdasıdır hocam. ancak gıdamızı kaybettik önerebileceğiniz şeyler varmıdır

berkebapli

Yeni üye
1 May 2020
46
10
herkesin kendine göre uğraş bulması güzel birşey.müzik ruhun gıdasıdır hocam. ancak gıdamızı kaybettik önerebileceğiniz şeyler varmıdır
tabi hocam, bir şiir yazın ya da açın youtubeden bir şiir dinleyin ya da sevdiğiniz bir video var ise onu izleyin ya da, arkadaşlarınızla discord hesabınız var ise, kodlarla ile ilgili konuşun

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
57
tabi hocam, bir şiir yazın ya da açın youtubeden bir şiir dinleyin ya da sevdiğiniz bir video var ise onu izleyin ya da, arkadaşlarınızla discord hesabınız var ise, kodlarla ile ilgili konuşun
arkadaş bulma konusunda zoraki durumdayız hocam o yüzden sanala gömüldük şiir yazsakda en fazla yarım saat uzaklara götürüyor yokmudur bize bi uzun bir mutluluk veren birşey kendim bulamadım sizlerden destek alaym dedim hem muhabbet olsun biraz

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
57
Valla hocam ekonomi ortada mecbur katlanacağız gücümüzün yettiği kadar bu aralar bende tıkandım baya iyi geldi bu konu
içimizde kalacağına dışımızda kalsın dertlerimiz hocam içimizi açalım biraz rahatlıyalım dedik
ow güzel yerden vurdunuz hocam
Mezdeke acip dans ediyom
hocam fantezileriniz hoşmuş güldürdü:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.