Captain Database Manager V1.0 |Ar-Ge Team|

'CaptainKanka

Ar-Ge Ekibi
14 Eki 2012
1,707
1,354
localhost/admin.php

66e2lra.jpg

Merhaba Dostlar

Biliyorsunuz ki N@r Shell'in yeni sürümünü geliştirmekle meşgulken bir yandan da veritabanı düzenle işlemlerini phpmyadmine veya adminere ihtiyaç duymadan gerçekleştirebileceğimiz bir alan oluşturmak istedim ve bu doğrultuda bu proje ortaya çıktı. Görünüş ve işlemler bakımından phpmyadmine oldukça benzetmeye çalıştım ancak bu ilk versiyon olduğu için çok özenmedim ve açık kaynak olarak paylaşmak istedim.

Programı kullanabilmek için captainvt.php kaynak kodlarını açıp en yukarıda bulunan

PHP:
// Buraya $servername, $username, $password gibi değişkenleri tanımla
$servername = 'localhost';
$username = 'root';
$password = 'f7e49e1af7e49e1a';

kısma veritabanı bilgilerinizi girin.

+ Üyelik adınız: 'Captainkanka

+ Programın ismi: Captaindb Manager

+ Programın sürümü: 1.0

+ Kullanılan programlama dili: PHP

Program Özellikleri Ve Görseller

Veritabanında Tüm veritabanlarını Gösterme

Veritabanına ait tabloları gösterme

Tabloya ait verileri gösterme

Tablodaki Veriyi Silme

Tabloya Veri Ekleme

Tablodaki Veriyi Düzenleme

Veri Tabanı Oluşturma

Veritabanı Silme

Tablo Silme

Tablo Oluşturma

İndirme Linki

Virüs Total 0/65

274zv4c.png

Son düzenleme:

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,156
579
Belirsiz

66e2lra.jpg

Merhaba Dostlar

Biliyorsunuz ki N@r Shell'in yeni sürümünü geliştirmekle meşgulken bir yandan da veritabanı düzenle işlemlerini phpmyadmine veya adminere ihtiyaç duymadan gerçekleştirebileceğimiz bir alan oluşturmak istedim ve bu doğrultuda bu proje ortaya çıktı. Görünüş ve işlemler bakımından phpmyadmine oldukça benzetmeye çalıştım ancak bu ilk versiyon olduğu için çok özenmedim ve açık kaynak olarak paylaşmak istedim.

Programı kullanabilmek için captainvt.php kaynak kodlarını açıp en yukarıda bulunan

PHP:
// Buraya $servername, $username, $password gibi değişkenleri tanımla
$servername = 'localhost';
$username = 'root';
$password = 'f7e49e1af7e49e1a';

kısma veritabanı bilgilerinizi girin.

+ Üyelik adınız: 'Captainkanka

+ Programın ismi: Captaindb Manager

+ Programın sürümü: 1.0

+ Kullanılan programlama dili: PHP

Program Özellikleri Ve Görseller

Veritabanında Tüm veritabanlarını Gösterme

Veritabanına ait tabloları gösterme

Tabloya ait verileri gösterme

Tablodaki Veriyi Silme

Tabloya Veri Ekleme

Tablodaki Veriyi Düzenleme

Veri Tabanı Oluşturma

Veritabanı Silme

Tablo Silme

Tablo Oluşturma

274zv4c.png

phpmyadmin v2

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.