Casus olmak İsteyenler(Pc-msn Hack)

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
PROGRAMI ATIKTAN SONRA HEMEN IP NUMARASINI VE PORT NUMARASINI YAZMAYIN PROGRAM KATEGORLERNDEN EN ALTTA PRORAT SERVER OLUޔURA BASIN SONRA PRORAT SERVER OLUޔURU TIKLATIN.

IP NUMARASI HER ZAMAN 10.0.0.2 E-MAL BöLMüNE KENDi MAil ADRESiNi YAZCANNKi KARşI TARAF HAZIRLADIIN SERVER ATIINDA SZE MAiL GELECEK O MAiLE GöRE HAREKET EDECEKSiNiZ

SERVER PORT NUMARASI HER ZAMAN 5110 DUR SERVER şifRESiNi KENDniz KOYUN VE UNUTMAYIN BilgisAYARA BALANIRKEN SORACAKTIR. KURBANIN ADINI BilGisAYARINA GirErkEN OLAN Kısma ADINI YAZIN SERVER AYARLARINI kayderek ilerleyin

KURBANINIZN YUTMASI içinN ONA GZEL BiR DOSYA yapınki DOSYAYI ALSIN VE VE ATIKTAN SONRA BiLGiSAYARINI ELE GEçirmiş OLURSUNUZ BilgisAYARINdA NE VARSA SENiN DEMEKTir.

BURADA iSTEDiNiZ UZANTIYI SEçEBiLiRSiNiZ PEK FAZLA öNEMLi DEğiL

SERVERıNıZıN SimGESini AYARLAYIN KURBAN YUTSUN DOSAYAYI ALSIN BUNLAR TAMAM şiMDi SERVERI OLUşURA BASIYORUZ SERVER OLUTURULUYOR PRORAT DOSYASININ içiNE SERVER KOYUYOR ADI BiDED_SERVER YAZIYOR .

MAilE BöYLE B MAil GELiO KURBAN DOSYAyı AçtığıNDA MAil GELiyo. Mail JUNK MAil(oNEMSiz POSTA) DA YER ALIR BU MAiLE GöRE KURBANIN BilGisAYARINA RAHAT GirERSiniz.

SiZE GELEN MAilDEKi Bilgileri BURAYA Girin VE şiFRE SORAR SERVER YAPARKEN KOYDUğUNUZ şiFREYi Girin VE ELE GEçirDiniz BilGisAYARI

DoWLaND
BURDAN

BeGeNeN aRKaDaSLar +rep ve bir tsk esirgemeyin ....

HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
pşardon kardes sifreyi vermeyı unutmusum evde degılım ama hatırladıgım kadarıyla gizlimsn .. sifre gizlimsn ..

solmezkc5oe0ad7.gif

progress.gif

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
kardes halen evde degılım evde olmadıgım ıcın zıp sıfresını tam hatırlamıyorum o yuzden ır sıte verdım ordanda ındırebılırsınız.. ;

solmezkc5oe0ad7.gif

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
sagol dostum ..

* emege saygı
* bir tsk esirgemeyin
* begendınız arkadasların paylasımlarda haklarınızı verınız
*+rep esirgemeyiniz
* hersey gonlunuzce olsun..

solmezkc5oe0ad7.gif

^^KoZa^^

Üye
10 Eyl 2007
104
0
Tamamen Trojan Bu.. Kendİ,kendİnİzİ İpe Takip Asmak Gİbİ BİŞİ :d Denemem.. ÇÜnkİ Denedİm Önce Ve Anakart Zom! Deneyİn Zamanla Anlarsiniz :d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.