Çekiliş| 3 tane 3 aylık spotıfy premıum hesabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,091
1,608
-Türkistan-
🔔Çekiliş| 3 tane 3 aylık spotıfy premıum hesabı

Merhaba arkadaşlar 3 kisiye 3 aylik spotify premium hesabı vereceğiz

Katılım Şartları

Konuya teşekkür etmek ve yorumlara Katılıyorum yazmanız yeterli.

Çekiliş Başlangıç ve Bitiş Tarihi

Başlangıç: 07/09/2020
Bitiş: 15/09/2020​

Yardımsever üyeler klübü lideri olarak klüp icerisinde de her hafta verilecektir.Katilacak dostları beklerim

@throot tarafından izinler alınmıştır.

Son düzenleme:

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Pek ihtiyacım yok ama hadi ginede katılıyım zaten şansım yok benim bana çıkmaz
Katılıyorum :)

Son düzenleme:

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Katılıyorum
THROOT çekilişi yapan kişi çekilişi iptal ettiği taktirde onayladığınız bu çekilişi siz karşılıcak mısınız
Profesör seninle ilgili bir durum değil dostum yanlış anlama daha önce aynısı oldu düzenleme gelecek gibi bir şeyler söylendi gelip gelmediğini öğrenmek amacım :)

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Ben bir şey soracam çekilişi kazanan kişi herhangi birisine ödülü hediye edebiliyor mu yani çekilişi kazanan kişinin böyle bir hakkı oluyor mu?

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,651
78
MARS
Katılıyorum
THROOT çekilişi yapan kişi çekilişi iptal ettiği taktirde onayladığınız bu çekilişi siz karşılıcak mısınız
Profesör seninle ilgili bir durum değil dostum yanlış anlama daha önce aynısı oldu düzenleme gelecek gibi bir şeyler söylendi gelip gelmediğini öğrenmek amacım :)

Sana çıkarsa ve profesör vermez ise ben sana vercem tesb1h

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.