Cep telefonu hack

BySrub

Yeni üye
25 Şub 2014
8
0
Bende vardı ben de netten indirmiştim süper program adamın rehberine bile girebiliyorsunuz...Arkadaşa dedim bluethoot aç bi müzik yollucam açtı mesajları, rehberi felan herşeyi görünüyodu.Onun telefonundan babamı aradım :D :D

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
eob8bo.jpg

Lütfen konu tarihine ve konu içeriğine dikkat ediniz...

Biri mesajı hortlatmış VİRUS TOTAL YOK diye :D

Diğeri de android destekliyor mu deneyen yok mu demiş!!!

Konu 2012 den kalma ,, JAVA DESTEKLİ TELEFONLARDA kullanılıyor yani android değil

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
23
Nereye
Web Hack Sıktı Diyorsanız Birazda Bluetooth İle Telefon Hack Yapın

Program Java Destekli Bütün Telefonlarda Çalışmaktadır. Programı Telefonunuza Yüklüyorsunuz. Bluetooth Olan Bütün Telefonlara Bağlanabilirsiniz.

Neler Yapıyor Bağlandığı Telefonda

Mesajları Okuyor
Mesaj Gönderiyor
Arama Yapıyor
Telefonu Kapatıyor
vs.vs.vs

Dowloand link:
İndirDur.Net - İndirme - EL_BT_Hack.jar
Dowloand link:
Free File Hosting & Video Downloads, Free File Sharing, Online Friends Network - Ziddu

Nerde bu linklerin virustotali???

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.