Charım Çalındı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rasqoo

Yeni üye
22 Haz 2009
6
0
arkadaşlar silkroad online oynuyorum bu oyunda çok güzel ortamım oLdu ve halada o ortamdaki arkadaşlarımla görüşmeye dewam ediorum1-2 ay önce ortama bi eleman geldi bi anda kaynaştım bn bunla çok içten geldi bu bana samimi geldi 76 lw dim o aralar oda 69 lw falandı neyse bi gün charının bana çalındığını yeni bi char açtığını söledi benden pw istedi aramızda ii ya werdim ben pw yi 1 ay o bnm charımla kendi charını kastı ben hiç girmedim boşlamıştım oyunu zaten haftada 1 belki giriyodum kendi charını 52 lw falan yaptı sattı sonra o charı bana ortaklık telkif etti bende kabul ettim gizli yanıtıda verdim 1 saat olmadan şifreyi değiştirdi msnden de engelledi beni :( bnm amacım başkasının pc sine girip eylenmek falan deil sabahlara kadar uyumayıp kastığım charımı geri almak
yardımınızı bekliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.