ChatBOT Api

raunchytve

Katılımcı Üye
20 Ocak 2023
360
109
Öncelikle Merhaba Kendi Yaptığım ChatBot Apisini Paylaşmak İstiyorum.
İstediğiniz kadar Soru Cevap Ekleyebilirsiniz Aşada Replit URL'sini Ekliyorum

Projeye Git

# Kurulum

Replit'ten Klonladıktan Sonra "Shell" Kısmına Geliyoruz. node index.js Yazıp Gönderiyoruz.

# Çalıştırma

"▶️" Butonuna Tıklıyoruz

# Kullanım

BASEURL/?message=

Şeklinde Kullanabilirsiniz.

# Geliştirme

İstediğimiz Gibi Soru Veya Cevap Ekleyebilirsiniz Sizin Hayal Gücünüze Kalmış :D

# Uyarı

Bu proje sadece eğitim amaçlıdır. Ticari amaçlarla kullanımı kesinlikle yasaktır. Proje sahibi ve katkıda bulunanlar herhangi bir ticari zarar veya kayıp durumunda sorumluluk kabul etmez.

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23

Projeye Git

# Kurulum

Replit'ten Klonladıktan Sonra "Shell" Kısmına Geliyoruz. node index.js Yazıp Gönderiyoruz.

# Çalıştırma

"▶️" Butonuna Tıklıyoruz

# Kullanım

BASEURL/?message=

# Geliştirme

İstediğimiz Gibi Soru Veya Cevap Ekleyebilirsiniz Sizin Hayal Gücünüze Kalmış :D

# Uyarı

Bu proje sadece eğitim amaçlıdır. Ticari amaçlarla kullanımı kesinlikle yasaktır. Proje sahibi ve katkıda bulunanlar herhangi bir ticari zarar veya kayıp durumunda sorumluluk kabul etmez.
Merhaba, elinize sağlık. Bunu xenforo altyapısına nasıl entegre edebilirim? (xenforo forum altyapısı, mesela tht de xenforo kullanıyor)

Projeye Git

# Kurulum

# Çalıştırma

"▶️" Butonuna Tıklıyoruz

# Kullanım

BASEURL/?message=

# Geliştirme

# Uyarı

ve kaynak kodlarına nasıl ulaşabilirim?

raunchytve

Katılımcı Üye
20 Ocak 2023
360
109
Merhaba, elinize sağlık. Bunu xenforo altyapısına nasıl entegre edebilirim? (xenforo forum altyapısı, mesela tht de xenforo kullanıyor)
XenForo'nun uygulama programlama arayüzü (API) ile chatbot arasında bir bağlantı kurmaktır. Bu API'yi kullanarak chatbotunuzun XenForo kullanıcı hesaplarına erişebilir ve kullanıcılara özelleştirilmiş mesajlar gönderebilirsiniz.

Ayrıca, XenForo için özel eklentiler yazarak da chatbot entegrasyonu yapabilirsiniz.

ve kaynak kodlarına nasıl ulaşabilirim?
Projeye Git'e Tıklamanız Yeterli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.