Chernobylite tam sürüm çıkış tarihi duyuruldu

Eronmay

Kıdemli Moderatör
18 Tem 2016
3,710
264
Kader
Chernobylite geliştiricisi The Farm 51, bilim kurgu ölüm kalım RPG’si Chernobylite için çıkış zamanı hakkında açıklama yaptı. Chernobylite PS5 ve Xbox Series X/S, PC, PS4 ve Xbox One’da satışa sunulacak. Oyun, Türkçe karşılığı Çernobil Hariç Tutma Bölgesi olarak adlandırılan Chernobyl Exclusion Zone’da geçiyor. Amaç, radyoaktif çorak arazide keşfetmek ve hayatta kalmak.


Chernobylite-inceleme.pngChernobylite çıkış zamanı ne zaman?
Şu anda Steam platformunda Erken Erişim’de olan Chernobylite’in, hikâye, diyalog, tercüme hataları ve oyun müziği düzenlemeleri şeklinde önemli değişimler içeren büyük bir güncelleme aldı. Chernobylite tam sürüm çıkış tarihi Temmuz 2021 olarak açıklanmış durumda. Oyunun yüzde 95’inin tamamlandığı söyleniyor ve 2021 yazına kadar tam sürüm olarak piyasaya çıkması planlanıyor. 23 Nisan 2021’de piyasaya sürülen The Final Stage adı verilen büyük güncellemede bulunan bazı mühim iyileştirmeler ise şunlar:

Oyunun bütün hikayesi, oyunun gizeminin unutulmaması için baştan aşağı yine yazıldı.
İngilizce ve Rusça seslendirmeler mühim seviyede geliştirildi.
Aşağıdakiler dahil bütün ana diller için yerelleştirme tamamlandı; basitleştirilmiş Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça ve İspanyolca.
Besteci Mikolaj Stroinski tarafınca yepyeni ve orijinal bir oyun müziği hazırlandı.
Heist adında yeni bir bölüm eklendi.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pGifSMwlB0A[/ame]

Chernobylite, nükleer patlama sonrası yarattığı sıkıntılı yaşamı bize yansıtan bir bilim kurgu hayatta kalma korku RPG oyunu olarak Steam Erken Erişim’de çıkış yapmıştı. Oyunun kıyamet sonrası atmosferi oldukca entresan. Eğer siz de oyun hakkında bilgi arıyorsanız yaptığımız Chernobylite Erken Erişim incelemesine göz atmak isteyebilirsiniz.
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.