Cisco ( Ağ Yöneticileri Derneği Eğitim Portali ) #Eğitim ( Siber Güvenlik - Giriş *Sertifika İçerir )

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5
Merhaba,

Eğer siber güvenlik alanında kariyer yapmak istiyorsanız, bu alanda " Ağ Yöneticileri Derneği Eğitim Portali " Cisco sertifikalı bir siber güvenliğe giriş eğitimi hazırlanmış ben eğitimi youtube üzerinden rastladım. Eğitim tarihi 30 Mart itibari ile başlıyor. Katılmak ve sertifika ayrıca alanında kariyer yapmış bu işten para kazanabilen kişiler ile görüşme imkanı da sunduklarını vaat ediyorlar.

--------------------------------------
Diğer Ayrıntılar
--------------------------------------

Beş yıldır kesintisiz her yıl verdiğimiz ve toplamda 10.000 kişiden fazla kişinin kayıt olduğu ücretsiz Siber Güvenliğe Giriş eğitimine 2021 Mart ayında siz de dahil olabilirsiniz. 30 Mart’ta başlayacak eğitimler akşam saat 19:45’da başlayacaktır. Dersler Salı ve Perşembe akşamları olacak şekilde 4 derstir.
Siber güvenlik, elektronik verileri kötü niyetli girişimlerden korumak amacıyla kullanılan işlemler, ürünler, uygulamalar ve süreçler bütününü ifade eder. Bu kurs Siber Güvenliğin tanımı, neden önemli olduğu ve süreçlerin size tanıtılmasını hedeflemektedir.
Farkındalık amaçlı olan bu eğitim tamamı ile ücretsizdir ve herkese açıktır!​
Canlı dersleri kaçıranlar daha sonra offline olarak videoları seyrederek derse dahil olabileceklerdir.
Eğitimin konu başlıkları:

Ders 1:
Siber Güvenlik Nedir?
Saldırı Tipleri
Kişisel Güvenliğimizi Nasıl Sağlarız
Ders 2:
Zararlı Yazılımlar
Kali Linux nedir ne değildir.
Ders 3
Sektörden çalışan bir uzmanın güncel siber güvenlik çözümleri üzerine dersi.
Ders 4:
Ağ Güvenlik Cihazları
Siber Güvenlik Uzmanlığı
Siber güvenlik Üzerine Kariyer
Sertifika isteyen katılımcılar eğitim sonrası online bir final sınavını yapacaklar ve bu sınavdan başarılı olunması durumunda katılımcılar Cisco Networking Academy onaylı seritifika almaya hak kazanacaklardır.

mHwxAm.png

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.