Clash Of Clans | Köyünüzü Başkasına Devretmek

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center

0RWn4Y.gif

Herkese tekrardan merhaba bugün sizlere Clash Of Clans'da köyümüzü başka bir cihaza nasıl devrederiz onu göstereceğim bu işlem hesap satım-alımda işinize yarayacaktır.Hadi başlayalım.

5aE7rL.png

6apXyk.png

1) Köyümüze giriş yapıyoruz ve sağ alttan ayarlara giriyoruz.

PBW2yM.jpg

2) Cihazlar kısmında 'Bir cihaza bağla' butonuna tıklıyoruz.

ustkeh.jpg

3) Önümüze gelen yerde Bu Eski Cihaz seçeneğini seçiyoruz.

EJrFvR.jpg

4) Ardından karşımıza yeni bir yer geliyor orada da iki seçenek bulunmakta :

Bu seçenekler "Bir android cihazına bağlanmak istiyorum" ve "Başka bir cihaza bağlanmak istiyorum"

Köyünüzü bağlayacağınız yeni cihaz android işletim sistemi ise ilk seçeneği seçiyorsunuz. Eğer Bluestacks ile bilgisayar veya İOS işletim sistemli bi cihaza bağlayacaksanız ikinci seçeneği seçiyoruz.

Eğer Seçiminiz "Bir Android Cihaza Bağla" olduysa ;

nNPWKO.jpg

Size Gmail hesabınız ile yeni cihazınıza bağlanıp direk köyünüzü yükleyebileceğinizi söyleyecektir. Sizde gmail girişi ile köyünüzü android cihazınıza aktarabilirsiniz.

UV6tMG.jpg

Eğer Seçiminiz "Başka Bir Cihaza Bağla" ise;

Bu seçenekten sonra karşınıza bir kod çıkacak ve oyunu kapatmadan yeni cihazınıza geçip şu adımları uyguluyayın ;

Ayarlardan Cihazlar kısmı altında "Bir Cihaza Bağlanmak İstiyorum" seçeneğine girip "Bu Yeni Cihaz" diyorsunuz.Bu adımları uyguladıktan sonra karşınıza kodu yazacağınız alan açılacak.

Ipy8mW.jpg

Eski cihazınızda çıkan kodu 2 dakika içerisinde yeni cihazınızda açılan kod kısmına yazıyorsunuz ve kabul et diyorsunuz. Oyununuz resetlenecek ve geri açıldığında eski cihazınızdaki köyünüz yeni cihazınızda olacak.Hayırlı olsun :))

5aE7rL.png

v6B2bz.png

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.