Client Support İle Açamadığınız Hesap Kalmayacak! Üstelik bedava Client Support Alma Taktiği De Veriyorum! Kaçırma! | MoiraLycker

9 Tem 2021
97
52
24
MoiraLycker

Merhaba arkadaşlar.
Bu konumda her sanalcının elinde olan, her sosyal medya uzmanının kullandığı
https://www.facebook.com/business/
clientsupport linki siteden bahsedeceğim.

Dostlarım, bu site normalde içerik üreticileri için geliştirilmiş, kurulmuş bir sitedir. Yani tamamen ticari amaçlı kullanılmaktadır. Ama uzun süre önce bulunan bir methoddan dolayı artık herkesin eline geçebilmekte. Şimdi bunun tüyolarını size aktarıyorum...

Client Support dediğimiz olay aslında Müşteri Destek Programının daha da geliştirilmiş bir halidir. Yani şu ki;
Facebook'a ne kadar fazla ücret verirseniz size verecekleri hizmette o kadar fazla olacaktır. Yani o hesapta 5000 TL harcamış kişi ile 10 TL harcamış kişi aynı hizmeti görmeyecektir.
Bedava şekilde bir Client Support alma taktiği buldum ve bunu da sizinle paylaşmak istiyorum. Gerçekten çok yardım edecek.

1- Yabancı yetkililer daha çabuk işlem yaptığı, daha sorgusuz ve kolay şekilde hesabınızı açıp kullanıcı adı verebilmekteler. Türk yetkililerimiz eninden girip boyundan çıkıyor arkadaşlar. :)
Sıfırdan yabancı isimde bir Facebook hesabı açıp söyleyeceklerimi o hesapta yapmanız sizin için ve zamanınız için daha uygun olacaktır.

2- Yukarıda verdiğim siteye girip sağ üstten "Reklam Ver" tuşuna basıyoruz. Açılan sayfada söylediği önergeleri, yapmamızı istediği şeyleri yapıyoruz. Tabii ki girdiğiniz reklamınız inandırıcı olmak zorunda. Çünkü bu reklamları yayına vermeden önce kontrol ediyorlar ve uygun ise yayına veriyorlar. Atıyorum www.turkhackteam.org sitesinin reklamını verebilirsiniz.

3- Arkadaşlar, Facebook dolar kuruyla çalıştığı için 2 dolardan daha ucuza reklam verdirtmiyor Amerika veya diğer ülkelerde. Ama biz de Türkiye'de yaşadığımız ve Türk Lirası ile alışveriş yaptığımız için bu demek oluyor ki şu anlık kur ile 17,29 Türk Lirası'na kadar bedava biçimde bir alışveriş yapabiliyoruz. Ve biz de bu açığı kullanacağız.

4- İsterseniz bir sanal kart açın isterseniz kendi kartınızı kullanın hiç fark etmez. Nasıl olsa sizden 17,29'a kadar para çekmeyecek :)

5- Atıyorum ki sanal kart açtınız, sanal kartınızı oluşturduktan sonra bilgilerini sizden istediği yere giriniz. (Client Support hakkında ilerleyen günlerde oldukça detaylı bir anlatım konusu gelecek arkadaşlar. Bu konu ile yapamayanlar o konuyu bekleyebilir.)

6- Bütün işlemleri tamamladıktan sonra, onay bekledikten sonra işimiz tamamdır arkadaşlar. Eğer dediğim gibi reklamı düzgün ve inandırıcılığı yüksek bir şekilde yaptıysanız o reklam %90 olarak onaylanacaktır.

Uyarı olarak şunu söylemeliyim ki; reklamınızı yayınlattıktan sonra Client Support'un ne zaman geleceği tam olarak belli olmuyor. Kesin olarak veriyorlar ama o kısım aklınızda soru işareti olarak kalmasın. 2 gün ila 1 ay içerisinde Client Support'unuz size teslim edilecektir.

Bu anlattığım konu sayesinde sınırsız olarak devre dışı bıraktığınız hesapları açabilecek, ihlalden kapanan hesapları açabilecek, kullanıcı adı alabilecek, teliften hesap dahi kapatabileceksiniz. Ve bunların sayesinde Sosyal Medya Uzmanlığı işinde gerçekten yüksek mevla paralara erişebileceksiniz.

Umarım işinize yaramıştır ve umarım yardımcı olabilmişimdir. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
İyi forumlar :)
İyi günler dilerim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.