Cm tv ile telefondan bedava tv keyfi! - versiyon 1.4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
NOT: Google Play Politikaları gereği, 1.Uygulamami Google Play de yayınlayamadim. Bu yüzden şifresiz, HD Kaliteli Yayın sunan CM TV yi çıkardım.

NOT 2: 1.Uygulamamda, Halen Şifreli yayınlar ile geliştirilmeye devam ediyor. 2 Uygulamayida geliştiriyoruz. 2 Uygulamayida Silmeyiniz.

NOT 3: CM TV KEYFİ Uygulamasının içinde Forum Kurallarına aykırı hiçbir İçerik bulunmamaktadır.

ÖZELLİKLER:
- ANDROİD 4.0+ DESTEKLİ
- TELEFONDAN HD KALİTELİ TV KEYFİ
- YAYINLARDA DONMA OLMAZ. HEPSİ ÜST DUZEY IPTV SUNUCULARİ TARAFİNDAN AKTARILIR.
- ULUSAL,HABER,ÇOCUK,SİNEMA,BELGESEL,DİNİ KANALLAR İLE GİTTİGİNİZ HER YERDE TV KEYFİ.

EKLENMESİNİ İSTEDİGİNİZ KANALLARI BİZE GOOGLE PLAY YORUM KISMINDAN VEYA, BURADAN BİLDİREBİLİRSİNİZ. İYİ SEYİRLER DİLERİZ.

İNDİRME LİNKİ:

APK İNDİRME LİNKİ:
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
VİRÜS TOTAL:
https://www.virustotal.com/#/file/b...dc36d624b66e94d912cd64847850e8409cc/detection

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

0REq9Z.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Marketteki sürümü legal olabilir ama diğer apk sürümünde illegal yayın dolu. Maç ile belgesel yayını geçtim +18 içerik yer veriyorsunuz.

Pigman

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
356
0
Norveç
Sinema Kanalları Eklemeni Tavsiye Ederim Fil Tv Park Tv gibi 7/24 kesintisiz sinema kanalları mevcut bunları uygulamana eklersen tadından yenmez :) eline sağlık başarılı bir uygulama olmuş.

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Sinema Kanalları Eklemeni Tavsiye Ederim Fil Tv Park Tv gibi 7/24 kesintisiz sinema kanalları mevcut bunları uygulamana eklersen tadından yenmez :) eline sağlık başarılı bir uygulama olmuş.

Fil TV kapandı Dostum

Salon Kanallarını ve Şaban TV yi ekliyecegim.

EDİT; EKLENMİŞTİR. İYİ SEYİRLER DİLERİZ.

Pigman

Son düzenleme:

CTK

Yeni üye
28 Ocak 2019
13
0
index.html
Gerçekten Çok Başarılı olmuş Telefonuma indirdim ha bu arada Google play Böyle İyi Uygulamaları Kaldırma Şansı Var Ondan Dolayı APK Yedeği Almanızı Öneririm Emeğine Sağlık! Tamda Böyle Birşey Arıyordum :) ilerde Daha iyi Kanallar Ekleyeceğini Umuyorum

Son düzenleme:

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Eline sağlık güzel olmuş en önemlisi bein TV eklenrise güzel olur..

Emeğine sağlık. Bein Sport kanalını da bekliyoruz kardeşim.

Google Play Politikalari gereği, Digiturk Firmasının en önemli Kanalı Olan, Bein Sports kanallarının Google Play de Görselinin gözükmesi bile yasak. Zaten yasak olmasa 2. uygulamami yüklerdim.

Fakat maç saati özel diye birşey yaparız bizde planlar bitmez :)

ChaCa

Üye
8 Eki 2007
63
0
Bursa
Google Play Politikalari gereği, Digiturk Firmasının en önemli Kanalı Olan, Bein Sports kanallarının Google Play de Görselinin gözükmesi bile yasak. Zaten yasak olmasa 2. uygulamami yüklerdim.

Fakat maç saati özel diye birşey yaparız bizde planlar bitmez :)

Bein Sports olursa tadından yenmez ellerine sağlık ios için uygulaması var mı acaba? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.