Coin Analiz Eğitim Arşivi Kriptonun Kralı Siz Olun

21 Nis 2020
87
5
Russia
Son yıllarda, özellikle de ülkemizde söz konusu kripto-paralar, ICO ve blockchain teknolojileri olduğunda, doğru bilgiye doğru şekilde ulaşabilmek neredeyse imkansız hale geldi.

Doğru yatırımcı nasıl olunacağını öğrenip minimum risk ile maksimum kazanç elde etmek istiyorsanız bu eğitim tam size göre!

Arkadaşlar sizlere kendi topladığım bu arşivi ve içindekilerin şöyle fotosunu bırakıyorum.

Gördüğünüz gibi gayet faydalı içeriğe sahiptir.

[url=https://www.hizliresim.com/e2fgqb7][/URL]

İndirme linki: İndir Coin analiz eğitimi rar

Virüs total:
VirusTotal

darkswan

Katılımcı Üye
19 Haz 2021
254
139
KARS
Son yıllarda, özellikle de ülkemizde söz konusu kripto-paralar, ICO ve blockchain teknolojileri olduğunda, doğru bilgiye doğru şekilde ulaşabilmek neredeyse imkansız hale geldi.

Doğru yatırımcı nasıl olunacağını öğrenip minimum risk ile maksimum kazanç elde etmek istiyorsanız bu eğitim tam size göre!

Arkadaşlar sizlere kendi topladığım bu arşivi ve içindekilerin şöyle fotosunu bırakıyorum.

Gördüğünüz gibi gayet faydalı içeriğe sahiptir.

[url=https://www.hizliresim.com/e2fgqb7][/URL]

İndirme linki: İndir Coin analiz eğitimi rar

Virüs total:
VirusTotal
eline sağlık yatırım yapacak kadar paramız yok z kuşağı olarak jsjjsjs

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.