Çok az kaldı...

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
beyler çok az kaldı yemin ederim bu packerd bell'in firmasını basacağım..

Konumuz şu bilgisayara format attım net kablolu olarak bağladım yok net felan gelmiyor wireless hiç yok zaten Sonrada tabiki driverler güncel deyil sitesinden tahsis ettim işe yaramadı ordan burdan 2 gündür indirip kuruyorum fakat olmuyor en sonunda bir ingiliz forumunda mesajları okurken yakaladım ağ sürücüsü felan yüklü deyilmiş bu sefer ağ sürücüsü yani ethernet driver indireyim dedim işe yaramıyor yaramıyor indirmedigim driver kalmadı işe yaramıyor Driver cdsi ise kayıp. :mad:

birde sizlerle resim paylaşmak istedim..

aygıt yöneticisinde ağ bağlaştırıcıları ile ilgili bir bölüm bile yok

Resim 1

Resim 2

Resim 3

ses simgesinin yanındaki işaret ise kapalı açılmıyor :(

çok araştırdım fakat packard bell dot s 'un ağ sürücüsünün ismini bulamadım.

Lütfen bilmeyen gereksiz yorum atıp konuyu kaplamasın.

Son düzenleme:

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Dostum ben packedl belle kaç kere format attım sitesine giriyoın dowland bölümü vardı sanırım ordan laptoun altındaki seri nnumarasını giriyosun bütün driver lar çıkıyo böle bişi ilk defa senden duydum.

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
babamın notebook bilgisayarına format atmıştım. baktık internet & ağ sürücüsü yok yüklenmemiş. bende internetten başka bir format cdsi indirdim bunu flasha yazdım. içinde otomatik ağ sürücüsü varmış baktık pc açar açmaz wifi geldi bağlandım kendi wifime :D

Şahap xp indir ve bunu kurmayı dene

Son düzenleme:

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
babamın notebook bilgisayarına format atmıştım. baktık internet & ağ sürücüsü yok yüklenmemiş. bende internetten başka bir format cdsi indirdim bunu flasha yazdım. içinde otomatik ağ sürücüsü varmış baktık pc açar açmaz wifi geldi bağlandım kendi wifime :D

Şahap xp indir ve bunu kurmayı dene

Şu indirdiginin linkini atarsan bende kurarım kardes :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.