Çok Güçlü DDoS Script! İlk ve Tek VPS ile Veriyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Merhaba Arkadaşlar,
Bugün sizlere ilk ve tek olan kendi yapımım'da diyebileceğim bir ddos scripti vereceğim.Ayrıca vps ile'de bunu sizlere anlatacağım fakat vps ile pek işe yaramayabilir. Size önerim bir vds almanız. İstediğiniz yere vurun nefes almamasını istiyorsanız vds kullanın rahat edin :)

Kullanım Yerleri;Herkezin yardım bölümüne açtıgı ''cs 1.6 serveri nasıl vurulur'' dediğinizi duyar gibiyim. Bu konu tam size göre. Bu script ile ister csduragi ister oyun yöneticisi iplerini çökertebilirsiniz. Modem vurabilirsiniz. Siteye saldırı gerçekleştirebilirsiniz.

Not:Şimdilik sadece 1 tane script vereceğim. Normalde 5 tane scriptimiz var, hepsi ayrı ayrı güçte ve özellikte. Eğer konuya yoğun ilgi gelirse scriptlerimin hepsini vermeyi düşünüyorum.

Anlatıma Geçelim.

''Codeanywhere'' Sitemize giriş yapalım.

gq2LVZ.jpg

Sağ Üst Köşede bulunan ''Signup'' butonuna tıklayalım. İsterseniz kaydolun isterseniz +google veya facebook gibi sitelerden hızlı giriş yapabilirsiniz.

dP8qbQ.jpg

Girdiğimize göre artık başlayabiliriz. Bedava vpsmiz oluştu. Fakat önceden'de dediğim gibi işe yaramazsa scripte sorun yok vds alın keyfini çıkarın. SSH Terminalimizi açıyoruz.,

ZZM1E0.jpg

Nickimizin üstüne gelerek sağ tık yapıp upload bölümüne tıklıyoruz masaüstüne dönerek scriptimizi basılı tutarak alıyoruz ve getirip uploadda bulunan o kısma sürüklüyoruz ve yükleniyor.

V0PyDr.jpg

ld3zqb.jpg

Not:Evet burası önemli ssh terminaline gelip chmod ayarlarımızı 777 yapmazsanız scriptimiz çalışmaz 777 yapıp gerekli izinlerimizi alıyoruz.

chmod +r dosyaismi
chmod +x dosyaismi

Ve saldırımız başladı. Dediğim gibi etkilidir vdsniz varsa daha etkilidir.

f75Lf.jpg

Virüstotal:
Kod:
https://www.virustotal.com/tr/file/62e2790dfe1e15940453eb90e3fdd2379b42002cf37b2669f271ffa05cf82c13/analysis/1490206588/

Yaklaşık 2 Saatlik Emektir. Teşekkür Etmeyen ve Özele Mesaj Atmayanlara Verilmeyecektir.

Son düzenleme:

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Scriptleri özel mesaj ile verme gibi bir durum olamaz. Virustotal ile birlikte paylaşın.
Bal gibi olur kardeşim. Virüstotali de paylaşıyorum şimdi diğerleri gibi rarla taratacak gibi bi işe kalkışmam. Emeğimin sonucunu istemekle almayı düşünüyorum. Burada birçok kişi bu scriptler için can atmakta ayrıca para filanda almıyorum.

yakup459

Uzman üye
22 Kas 2015
1,058
1
hocam defaulta tıklıyorum name kısmını yazdım sonra hangisini seçicem .net mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.