Windows Çok işlem açılıyor.

Zonrail

Üye
20 Ocak 2019
198
0
merhaba tht ailesi benim görev yöneticimde cok fazlla konsol penceresi ana bilgisayarı diye bişey var resim:
Bajb9j.png
bunu nasıl önlerim BİDE FAREM COK DONUYOR ONU NASIL YAPICAM şimdiden saolun Not:KLAVYEM BOZUK

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zonrail

Üye
20 Ocak 2019
198
0
Zonrail ben sadece arka planda eset çalışıyor diğerlerini kapattım
fare donması sebebi driver kaldırıp tekrar kurmanız yada pilli ise pil değiştirmeniz veya altına mausepad almanız
ImKntf.jpg

biliyorum bende sadece esset bıraktım ama hala deevam ediyor fare min donması sadece youtupdan video yada müzik dinlediğimde donuyor maus ped var ama driverlleri deneriim saolun

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Büyük ihtimal ile herhangi bir virüs den bu durum kaynaklanmaktadır. Process hacker adlı program ile tüm o açılan konsol sekmelerini kapatabilirsiniz. Ek olarak bilgisayarınızı güvenli modda başlattıktan sonra ComboFix ile tarama gerçekleştirebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.