Come back :) Nasılsınız arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
İki, üç yıl öncesinden geldim bu diyarlara. :)
Yeni arkadaşlar katılmış aramıza hoşgeldiniz veya geldim. :)
Nasılsınız sayın yönetim üyeleri ve arkadaşlar.
Gelenler, gidenlerin yerini aratmıyordur umarım:)

"Eğer konu kurallara uygun değilse kaldırılabilir şaun ki kurallara hakim değilim."

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Selamlarimi iletiyorum. Uc sene once gelmissiniz. Ve bu konuyu acarak tekrar gelmis bulunmaktasiniz. Aramiza katilmaniza sevindim ve araniza katilmaya sevindim. Selamlarimi sunarim aktifliginizin devamini dilerim. Selamlar.

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
Aleykümselam, teşekkür ederim.
Moderasyon ekibinde başarılarının devamını dilerim.
Mesaj kasmamak için toplu cevap yazayım dedim kimse yok :(

Selamlarimi iletiyorum. Uc sene once gelmissiniz. Ve bu konuyu acarak tekrar gelmis bulunmaktasiniz. Aramiza katilmaniza sevindim ve araniza katilmaya sevindim. Selamlarimi sunarim aktifliginizin devamini dilerim. Selamlar.

2 Ağu 2021
92
54
Toronto
2015-16 zamanları bu forum uçuruyordu gırgır şamata yapıyorduk o zaman ki nickim başkaydı vermiyeyim şimdi:') az önce baktım uzman üye olmuş banlanan hesap..3 sene önce banlanınca bende bıraktım forum vs işlerini en son misafir girişi yapiyordum bazı yardım konularina cevap yazan olmuyordu yada saçma cevap verenler oluyordu bende kayıt olayım dedim yardımcı olurum diye. Eskiden iyidi şimdi aktiflik 0 yönetim farklı, eski yönetimden tanıdıklar vardı on numara ortam yapıyorduk şimdikiler ohoooo:")

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
2015-16 zamanları bu forum uçuruyordu gırgır şamata yapıyorduk o zaman ki nickim başkaydı vermiyeyim şimdi:') az önce baktım uzman üye olmuş banlanan hesap..3 sene önce banlanınca bende bıraktım forum vs işlerini en son misafir girişi yapiyordum bazı yardım konularina cevap yazan olmuyordu yada saçma cevap verenler oluyordu bende kayıt olayım dedim yardımcı olurum diye. Eskiden iyidi şimdi aktiflik 0 yönetim farklı, eski yönetimden tanıdıklar vardı on numara ortam yapıyorduk şimdikiler ohoooo:")

Son derece katılıyorum. Online da düşüş yaşamışız, bir de bu saatler aktif çok olurdu her mesaja atlayanları özlüyor insan bir yandan :) Güzel zamanlardı o zamanlardan birini görmek gülümsetti, herkes bilmez o zamanları :))

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,486
2,804
23
";-alert(1)-//
Eskiden cidden güzeldi, bizim yapmamız gereken eski aktifliği sağlamak, ama eski ADAMLAR olmayınca da olmuyor.
Son derece katılıyorum. Online da düşüş yaşamışız, bir de bu saatler aktif çok olurdu her mesaja atlayanları özlüyor insan bir yandan :) Güzel zamanlardı o zamanlardan birini görmek gülümsetti, herkes bilmez o zamanları :))

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
O zamanları geri döndürmek mümkün mü bilemem ama o zamanları gerçekten özledim.
Çıkarları olmayan insanlar, saygı duyulan bir platform, toplu etkinlikler vs vs gerçekten insanın zaman geçirip yeni insanlar tanıdığı geceleri gırgır makara dönen eğlenceli platformduk bir zamanlar.
Ki o zamanlara doğru üyelikler kapalıydı açılınca birden fazla hesap açıp forum üzerinden satanlar mı dersin banlanınca yeni hesapla gelip sövüp yeniden banlananmı dersin gerçekten geçmiş çok güzeldi.
Bunu da döndürmek yeni gelen arkadaşların elinde elbet bir gün bir bakış atmaya gelir o eskiler eminim ki.
Sadece şunu önermek isterim saygısızlık etmeden. Daha öncede forum içerisinde bulunan büyük sıkıntı, boş mesajlar boş konulara dikkat edilmesi gerekiyor bunda da moderasyon ekibine büyük iş düşüyor Allah yardımcıları olsun umarım o geçmişteki dostları yeniden bir araya getirir gırgır şamataya devam ederiz :d

2 Ağu 2021
92
54
Toronto

O zamanları geri döndürmek mümkün mü bilemem ama o zamanları gerçekten özledim.
Çıkarları olmayan insanlar, saygı duyulan bir platform, toplu etkinlikler vs vs gerçekten insanın zaman geçirip yeni insanlar tanıdığı geceleri gırgır makara dönen eğlenceli platformduk bir zamanlar.
Ki o zamanlara doğru üyelikler kapalıydı açılınca birden fazla hesap açıp forum üzerinden satanlar mı dersin banlanınca yeni hesapla gelip sövüp yeniden banlananmı dersin gerçekten geçmiş çok güzeldi.
Bunu da döndürmek yeni gelen arkadaşların elinde elbet bir gün bir bakış atmaya gelir o eskiler eminim ki.
Sadece şunu önermek isterim saygısızlık etmeden. Daha öncede forum içerisinde bulunan büyük sıkıntı, boş mesajlar boş konulara dikkat edilmesi gerekiyor bunda da moderasyon ekibine büyük iş düşüyor Allah yardımcıları olsun umarım o geçmişteki dostları yeniden bir araya getirir gırgır şamataya devam ederiz :d
O iş geçti daha eskisi gibi olmaz zannetmiyorum ki bayadır takipteyim şuan forum saçma sapan üyeliklerin ve moderatörlerin elinde diyebilirim ipi tutayim yolumu bulurum kafasında çok kişi var şuanda. hayırlısı

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
O iş geçti daha eskisi gibi olmaz zannetmiyorum ki bayadır takipteyim şuan forum saçma sapan üyeliklerin ve moderatörlerin elinde diyebilirim ipi tutayim yolumu bulurum kafasında çok kişi var şuanda. hayırlısı
Lutfen kimseyi kirmayalim. Kardesce yasamak dilegiyle

Son düzenleme:

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
Öyle görünüyor konulara bakılırsa.
Bi ihtimal ÜDY geri dönüp masaya yumruğu vurup dağılın biz geldik derse kimlik doğrulaması ile foruma üyeliği açarlarsa biraz daha düzelir gibi en azından spam mesajlar boş konulardan kurtulur insanlar.
Yaşı 18 altı kardeşlerim yanlış anlamasın beni ancak çocuk yaşta gelip de boş konular açıp kalabalık yapmaktan ise kemik kadro denecek eski insanların varlığı Tht ailesini güçlendirir diye düşünüyorum. 18 yaş altı için ise demo hesap tarzı birşey olabilir moderasyonun uygun gördüğü alınabilir. Ki bu söylediklerim de zor görünüyor önce şimdiki üyelikleri temizlemek lazım en azından.
(Beni de temizlemeyin :) )

Sacma sapan uyelikler ve moderatorlerin elinde dedin sana yakisiyor mu bu sozler. Forumun isleyisini bozmaya senin hakkin varmi. Kurallar hepimiz icindir degilmi.
Arkadaşın söylediği bir tık yanlış anlaşılmış olabilir. Kast ettiğini anladım ben. Bireysel olarak düşünme bunu ondan dolayı sakin olalım hepimiz bu forumun üyesiyiz kurallar evet hepimiz için tartışmaya gerek yok medenice muhabbet edelim dostum.

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,486
2,804
23
";-alert(1)-//
Bi ihtimal ÜDY geri dönüp masaya yumruğu vurup dağılın biz geldik derse kimlik doğrulaması ile foruma üyeliği açarlarsa biraz daha düzelir gibi en azından spam mesajlar boş konulardan kurtulur insanlar.
Yaşı 18 altı kardeşlerim yanlış anlamasın beni ancak çocuk yaşta gelip de boş konular açıp kalabalık yapmaktan ise kemik kadro denecek eski insanların varlığı Tht ailesini güçlendirir diye düşünüyorum. 18 yaş altı için ise demo hesap tarzı birşey olabilir moderasyonun uygun gördüğü alınabilir. Ki bu söylediklerim de zor görünüyor önce şimdiki üyelikleri temizlemek lazım en azından.
Dediğin gibi üst düzeylerden birinin gelmesi iyi olur ama 18 yaş altı için katılmıyorum şimdi onlar lamerlıkla başlayıp geleceğin hackerları olucak kişiler onlarında öğrenmesi lazım, tabiki de boş yapmadıkça onlar gelişmedikçe zaten büyüyemeyiz
Ama eskilerden bir 10 kişi (ne biliyim benim old üst düzey hacker bilgili diyebilceğim samurai filan var mesela) falan come back atsa form ayaklanır

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
ben ce bu düşünce yanlış asıl önem verilemsi gereken kısım 18 yaş altı genç kardeşlerimize yardım etmek olmalı çünkü bu ülkenin de bizim de geleceğimizi onlar yönlendirecek ben de saçma konular görünce bazen bıkıtım artık diyiyorum ama yine de yardım ediyorum ona bakarsak bana da hafta da 5-10 kişi nasıl instagram hesabı çalarım diye geliyor ve ben de yardım ediyorum çünkü biz de bu yoldan geçtik ve ilk başlar da ne kadar hayel kırıklığı yaşadığımızı nasıl zorlandığımızı unutmadık

EndLoss12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
519
51
İki, üç yıl öncesinden geldim bu diyarlara. :)
Yeni arkadaşlar katılmış aramıza hoşgeldiniz veya geldim. :)
Nasılsınız sayın yönetim üyeleri ve arkadaşlar.
Gelenler, gidenlerin yerini aratmıyordur umarım:)

"Eğer konu kurallara uygun değilse kaldırılabilir şaun ki kurallara hakim değilim."
Hoşgeldin, Allaha şükür Allah bu günlerimizi aratmasın, sen nasılsın

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,486
2,804
23
";-alert(1)-//
ben ce bu düşünce yanlış asıl önem verilemsi gereken kısım 18 yaş altı genç kardeşlerimize yardım etmek olmalı çünkü bu ülkenin de bizim de geleceğimizi onlar yönlendirecek ben de saçma konular görünce bazen bıkıtım artık diyiyorum ama yine de yardım ediyorum ona bakarsak bana da hafta da 5-10 kişi nasıl instagram hesabı çalarım diye geliyor ve ben de yardım ediyorum çünkü biz de bu yoldan geçtik ve ilk başlar da ne kadar hayel kırıklığı yaşadığımızı nasıl zorlandığımızı unutmadık
Sonuna kadar katılıyorum kime annesinin karnında öğrenmedi bugün insta hackleyen yarın wifi kırar ondan sonra site hackler.

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
Mutlaka katılıyorum dediğinize ancak söylemek istediğim şey belirli öğrenmek isteyen kesimin dahil edilmesi bu sebep ile demo hesap önerisini de sundum hocam. Öğrenmek isteyen kardeşlerimiz kendini belli eden insanlar zaten.
Geldiğim yeri unutmadım sizler gibi sevgi değer insanların yanına döndüm :)
Ancak dediğim gibi mutlaka birşeyler yapılabilir forum hakkında işleyiş konusunda bilgim yok ancak yeni bir düzenleme değil de eski dostları aramıza kazandırmak foruma çok şey katar.
(Yorumun için teşekkür ederim)

Hoşgeldin, Allaha şükür Allah bu günlerimizi aratmasın, sen nasılsın
Teşekkür ederim kardeşim benim çok şükür, sen nasılsın?

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
Mutlaka katılıyorum dediğinize ancak söylemek istediğim şey belirli öğrenmek isteyen kesimin dahil edilmesi bu sebep ile demo hesap önerisini de sundum hocam. Öğrenmek isteyen kardeşlerimiz kendini belli eden insanlar zaten.
Geldiğim yeri unutmadım sizler gibi sevgi değer insanların yanına döndüm :)
Ancak dediğim gibi mutlaka birşeyler yapılabilir forum hakkında işleyiş konusunda bilgim yok ancak yeni bir düzenleme değil de eski dostları aramıza kazandırmak foruma çok şey katar.
(Yorumun için teşekkür ederim)
emin ol ki şuan tht hack forumları arasın da en iyi si tht den önce pek çok forma uğradım için de ana avrat küfür eden bile va dı ve benim de tht yi seçme seebim buy du

2 Ağu 2021
92
54
Toronto
Sonuna kadar katılıyorum kime annesinin karnında öğrenmedi bugün insta hackleyen yarın wifi kırar ondan sonra site hackler.
Site, insta, wifi falan fıstık bunlar boş işler bu foruma sırf bu konulardan geleceklerse hiç gelmesinler bin tane konu var yol var adam gelmiş arastirmadan nasıl yaparim diye konu açıyor arastirmadan foruma böyle gelen adamın ne kendisine nede buraya hayrı dokunur.15 yaşında wifi nasıl hacklerim diyen çocuk da gördüm mobil uygulama nasıl yaparim diyen çocukta umarim anlatabilmisimdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.