Counter Strike yapımcılarına kendi yaptığım haritayı nereden sunabilirim?

jokkan

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
255
10

Böyle bir CS:GO harita projem var. Haritanın tamamını koymadım Spoiler olsun. (Sadece de_dust2_long gibi kısa bir harita değil dolanıyor sağ soldan. Ama dust2 gibi de değil.) Counter Strike yapımcılarına ulaşabileceğim projeyi sunabileceğim bir platform var mıdır?
Haritanın güzel olduğunu düşünüyorum. Onlara iletmek istiyorum geri dönüş yaparlar veya yapmazlar. Benim düşüncem yapmazlar ama yine de şansını denemek bedava...
Şansın nereden geleceği hiç belli olmaz bütün alternatifleri denemek lazım :D

Son düzenleme:

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
Direk projeyi atma ben Samsungta bir acik buldum iletmem uzerine 4 gun sonra guncelleme atarak açığı kapattılar ve ben bir geri dönüş alamadim :))

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Bu iki konu bir değil. Harita kendi yapımı olduğu için bir şikayette bulunabilir.
CS gonun resmi hesaplarina iletebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.