Crack me! #5

rubnel

Yeni üye
24 Eki 2023
22
9
Bu sefer bir kaç kb boyutunda değil +100 mb boyutunda. Bakalım detay olarak ne verebileceksiniz.

Download : Crackme#5.exe
VT: 872d2433ec53427586700bf851f480e7214419539f8773bd3e45f651ce95e1af

Dr Ganca

Üye
2 Kas 2023
170
75
Greece
Ne yaptın tüm iconları exe'ye mi bastın bir unpack edeyim dedim içinde bir ben yokum.

bu baya uğraştırır ama classları temizlersem baya kolay olur.

rubnel

Yeni üye
24 Eki 2023
22
9
Çok merak ettim unpack ettiğindeki outputu ekran görüntüsü atabilir misin ? Bende bu tarif ettiğin şekilde olmuyor.
Ne yaptın tüm iconları exe'ye mi bastın bir unpack edeyim dedim içinde bir ben yokum.

bu baya uğraştırır ama classları temizlersem baya kolay olur.

@Crackmeci sanırım kambersiz düğün olmuyor.

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,637
288
IzUgY3JhY2ttZQ==
Emeğine sağlık.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.