# CryEngine 3 #

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,092
1,607
-Türkistan-
CryEngine 3

Merhaba değerli TürkHackTeam Takipçileri

Bugün sizlere CryEngine3 nedir,nasıl kurulur, eğitimleri nelerdir birlikte inceleyeceğiz.

Öncelikle CryEngine-3 nedir ondan bahsedelim

CryEngine-3 Nedir?

CryEngine-3,Crytek firması tarafından 2009 yılında kurulmuş olan bir oyun motorudur.

CryEngine-3'ü Nasıl İndirebilirim?

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız

CryEngine-3'ü Nasıl Kurulur?

Yukarıda belirttiğim linkten indirme işlemini başlattıktan sonra internet hızınıza bağlı olarak bir kaç dakika içerisinde inecektir.

Dosyamızın indirme işlemi tamamlandıktan sonra tarayıcınızda alt kısımda yukarıdaki gibi gözükecektir.Üzerine tıklayarak çalıştıralım.

Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra önümüze yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir.Burada install butonuna tıkladıktan sonra gerekli materyaller yüklenecektir.

Ardından önümüze yukarıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır. Burada "create project" yeni proje oluştur diyerek işlemlerimize başlıyoruz.

Gerekli kurulumları yaptık ve projemizi oluşturmaya başladık.Şimdi eğitim setlerini inceleyelim.

CryEngine-3 YouTube Dersleri

CrytekTurkey / CryEngine Eğitim #CryEngine-3

[ame="https://m.youtube.com/watch?v=nSksCIQ0zbs"]İncelemek için tıklayınız. [/ame]

Ömer Bulut #CryEngine-3

İncelemek için tıklayınız.

Kolay Web Tasarım #CryEngine-3

Tayyip Turgut #CryEngine-3

Abdü #CryEngine-3

BERKMENO #CryEngine-3

CryEngine-3 Web Site Dersleri

CryEngine-3 Türk Eğitim Portalı

163gpI.gif

Son düzenleme:

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,092
1,607
-Türkistan-
Eline sağlık... :)

Teşekkürler hocam:)

Eline sağlık.Sabit++++++++

Teşekkürler hocam:)

Eline sağlık Profesör.

Teşekkürler:)

Ellerine Emeğine Sağlık Dostum :)

Teşekkürler :)

Ellerine sağlık. :))

Teşekkürler :)

Gayet Başarılı............

Teşekkürler:)

Merhabalar,Baya Güzelmiş Udemyde Eğitim Var mı?

Evet udemy dersleri mevcut ama Türkçe kaynak değil.

Buraya bir bak istersen

https://www.udemy.com/course/learn-the-basics-of-building-levels-with-cryengine/

başarılı konu eline sağlık hocam :)

Teşekkürler kardeşim:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.