Zararlı Yazılım Crypter ile alakalı sorum

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
Merhaba arkadaşlar bir fud crypter buldum gerçektende güzel fudluyor , tarama sitesinde 15 tane virüslü görünen ratı 0'a çekiyor ancak crypterlediği zaman crypterlenen exe'yi çalıştırdıgımda "baska makinede deneyin" yazıyor. Ve denediğim makine sanal makine, galiba kodlarının içine sanal makine kontrol et gibi şeyler koymuş. Bunu düzeltebilirmiyim exe içinden ? Düzeltebilirsem nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz _??

Alınan hata
gPPYv0.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
Hangi Crypter acaba ?

yabancı bir forum sitesinden buldum daha 3 4 gün önce paylaşmış oyle denk geldim indirdimde , soruma cevap verebilecek misin _? Bilgin var mı bu konu hakkında yardım edebilir misin_?

yabancı bir forum sitesinden buldum daha 3 4 gün önce paylaşmış oyle denk geldim indirdimde , soruma cevap verebilecek misin _? Bilgin var mı bu konu hakkında yardım edebilir misin_?

Arkadaşlar eğer adam crypterin içine sanal makine kontrolu koymussa , bu kontrol nasıl bir algoritma olabilir _? Veya nasıl bir kodlama yapabilir _? .Net Reflector ile programın kodlarını açtım , içerisine bakıyorum ama daha sanal makineyle alakalı bir kod bulamadım. Virtual olarak tarama yaptım program içinde ama birşey cıkmadı . Bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz üstatlar_?

Moderatör tarafında düzenlendi:

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
Evet serveri bozuyormuş ondan dolayı çalışmamış , gerçek pcde ilk basta denememiştim nolur nolmaz die sonradan bir deniyeyim dedim batım çalışmadı :( sevinmiştim düzgün bir crpyter buldum die.. Kendim crypter yapıyorum düzgün olmuyor kodlarını en bastan yapmama ragmen düzgün birsey cıkmıyor , aes şifreleme kullandım yine olmadı :( bu konu hakkında ne yapabilecegimi anlatabilecek veya yol gosterebilecek biri varmı_?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.