Cryptosy Crypter mod HARMMY 11.03.2019 Relase

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harmmy

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
579
2
resim.JPG

[FONT="Trebuchet MS

[SIZE="3 [URL="https://tik.lat/IWvQY"] CRYPTOSY CRYPTER İNDİR[/URL][/SIZE][/B]

Harmmy is come back! 2019 :)
[/FONT]​

Moderatör tarafında düzenlendi:

muratoguz

Üye
7 Tem 2009
86
0
Harmmy geçen benimde canım sıkıldı bir crypter fudlıyayım dedim paylaşım yaptım tabi haliyle rar pass koydum patlamasın diye yönetimden rar passı istemesını beklemedım hıc cevap gelmedı
ve onaylanmadı tabi halıyle ınsanın aklına su gelıyor aileden mi atıldık

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
eline saglık Harmmy geçen benimde canım sıkıldı bir crypter fudlıyayım dedim paylaşım yaptım tabi haliyle rar pass koydum patlamasın diye yönetimden rar passı istemesını beklemedım hıc cevap gelmedı
ve onaylanmadı tabi halıyle ınsanın aklına su gelıyor aileden mi atıldık

Görmemiş olabiliriz kusura bakmayin. Konuyu açarken rar pası da eklerseniz çok daha hızlı analiz edip konuya not dusebiliriz.

Crypteriniz duruyorsa paylaşın en kısa sürede bakip konuya not düşerim. 👍

muratoguz

muratoguz

Üye
7 Tem 2009
86
0
yonetıme duyrulur

Görmemiş olabiliriz kusura bakmayin. Konuyu açarken rar pası da eklerseniz çok daha hızlı analiz edip konuya not dusebiliriz.

Crypteriniz duruyorsa paylaşın en kısa sürede bakip konuya not düşerim. 👍

muratoguz

gormemiş ola bılırız dıyorsun dun bu saatlerde ozele bana yazıb paylas onaylıyayım dıyorsun
paylasımı yaptıktan sonra ben ona yarın bakarım dıyorsun bir exe yi kontrol etmek 10sn yonetıme burdan seslenıyorum lutfen gereyını yapın

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
gormemiş ola bılırız dıyorsun dun bu saatlerde ozele bana yazıb paylas onaylıyayım dıyorsun
paylasımı yaptıktan sonra ben ona yarın bakarım dıyorsun bir exe yi kontrol etmek 10sn yonetıme burdan seslenıyorum lutfen gereyını yapın

Sakin murat abim .

Antechinus

Yeni üye
2 Mar 2019
5
0
Dostum uzun zamandır güvenli ve iyi bir crypter arıyordum ayrıca da güncel olması beni mutlu etti

Harmmy

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
579
2
Vakit bulabilirsem bir tane daha paylaşmayı düşünüyorum iyi forumlar tht ailesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.